Nuostabi vila ten, kur pinigai yra viskas, o milijonas - niekas

Nuostabus vasarnamis Hamptonuose netrukus turės naujus šeimininkus - beveik dvidešimt metų laimingai čia gyvenusi Christie Brinkley kelia sparnus. Jaukiai įrengtus namus buvęs supermodelis parduoda tik už 30 milijonų dolerių. Tik. Nes Hamptonuose gyvenantiems pinigai yra viskas, o milijonas - niekas.

Niujorko valstijos rajonas amerikiečių vadinamas turtingųjų meka, kur nuo miesto šurmulio į ramią kaimo idilę savaitgaliais suplūsta žymiausi verslo, meno ir pramogų pasaulio atstovai.

Istorinis namas, kilmingų turtuolių pastatytas dar 1891 metais, beveik du dešimtmečius buvo Christie ir jos šeimos užuovėja - mėgaudamasi išpuoselėta aplinka ir nuostabiais Atlanto vandenyno pakrantės vaizdais ji čia užaugino tris vaikus.

Vida Press nuotraukos

Šildomas baseinas, teniso kortai ir gyvybės pilnas tvenkinys apsuptas nudailintų akmeninių takelių, šimtamečių medžių ir išpuoselėtų gėlynų.

Prabangiai įrengtas namas su 9 miegamaisiais, 7 vonios kambariais dar turi meno studiją, sporto salę, spa erdvę, keletą darbo kambarių. O milžiniškoje terasoje, į kurią galima patekti pro erdvią virtuvę, puikuojasi pačios Christie rankų darbo kūrinys - iš paplūdimyje surinktų akmenų pagamintas židinys.

"Jaučiu didelę aistrą menui ir jūrai", - prisipažino stulbinamai atrodanti 62 metų moteris, kurios namuose gausu paveikslų bei interjero dekoro detalių iš kriauklių ir pajūrio akmenukų.

Pastaruoju metu meno studijoje Christie praleisdavo daugiausiai laiko.

Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis