Koks pigiausias bei efektyviausias būdas šildyti senos statybos namą?

Naujos statybos namams yra taikomi gana griežti A++ tipo klasės reikalavimai, kurie apima ne tik namuose diegiamas šildymo sistemas, izoliavimo kokybę, įrangas, kurios bus naudojamos, tačiau ir visą kitą, kas padės sutaupyti nemažai būsto energijos, tad tuo pačiu ir finansų, galiausiai, prisidės prie gamtos saugojimo, už kurią esame atsakingas kiekvienas iš mūsų.

Visgi, tam tikros sistemos bei patalpų izoliacijos darbai turėtų būti aktualūs ne tik tiems, kurie šiuo metu stato namus, tačiau taip pat ir tiems, kurie gyvena senos statybos būste. Nepriklausomai nuo namo statybos metų – jis gali būti draugiškas žmogui bei gamtai, tad svarbu domėtis inovatyviomis sistemomis, kurios prieinamos daugeliui. Šįkart – apie šildymo sistemas, kurios daugeliui reikalingos net 9 mėnesius per metus.


Rinkitės – energiją taupančias alternatyvas


Svarbiausia taisyklė renkantis šilumos išgavimo įrangas yra ne tik jų įsigijimo, tačiau ir išlaikymo kaina. Verta investuoti kiek daugiau čia ir dabar, kad vėliau sistemos eksploatavimas būtų pigus. Šį poreikį puikiai atitinka šilumos siurbliai iš specdarbai.lt. Lyginant su, pavyzdžiui, kieto kuro katilais arba dujinėmis įrangomis – jie padeda sutaupyti net iki 70 % energijos, o tai – pigesnis sistemos išlaikymas.


Nors sistemų prieš ir po energijos suvartojimo skirtumas yra akivaizdus, tačiau kokio dydžio jis bus – atsakyti preliminariai gali specialistai įvertinę Jūsų būsto plotą, sandarumą bei planuojamą pirkti įrangą. Būtinai pasinaudokite nemokamomis konsultacijomis, kurios padės įvertinti būsimus apšildymo kaštus“,- pasakoja šilumos siurbliais prekiaujantis Specdarbai.lt pardavimų vadybininkas.


Kai kurie galvoja, kad inovatyvūs šilumos siurbliai yra tinkami tik naujos statybos būste, kuris yra labai sandarus. Bet kokia šilumos energijos išgavimo sistema bus našesnė tinkamai izoliuotame būste, tad tai – visada turėtų būti prioritetas. Šilumos siurbliai, tiek oras-oras, tiek oras-vanduo – puikiai tinka ir senos statybos namuose. „Jeigu būstas yra didesnis – geresnis pasirinkimas yra oras-vanduo, o mažesniuose namuose, pavyzdžiui, iki 90 kvadratinių metrų – puikiai tiks ir oras-oras“,- priduria Specdarbai.lt vadybininkas.


Subsidijos – norintiems gyventi komfortabiliau


Besidomintiems šilumos siurbliais, kurie gerina gyvenimą – siūlome nepamiršti, kad valstybė kartu su ES siūlo įvairias subsidijas, kurios dažniausiai taikomos keičiant senas šildymo sistemas – taupesnėmis, tai yra, šilumos siurbliais. Įsigykite šilumos siurblį gavę dalinį finansavimą iš valstybės, kuris gali siekti net 50 ir daugiau procentų. Siūlomi įvairūs kompensavimo metodai, taip pat, keliamos skirtingos sąlygos. Jeigu nesate tikras dėl smulkmenų arba neturite laiko į jas gilintis – visada galima kreiptis į specialistus, kurie prekiauja šilumos siurbliais, nes jie domisi paramomis, išmano taisykles, tad gali Jūsų namams pasiūlyti įrangą, kuri atitinka keliamus reikalavimus.


Mes teikiame nemokamas konsultacijas ne tik šilumos siurblių pasirinkimo klausimais, tačiau ir padedame parinkti įrangą, kuri atitinka APVA paramos reikalavimus. Viskas – nemokamai mūsų klientų patogumui. Galiausiai – atliekame ir montavimo darbus, kad žmonėms patiems nereikėtų dėl nieko sukti galvos“,- pasakoja šilumos siurblius parduodantis vadybininkas.


Šilumos siurblių derinimas prie kitų šildymo sistemų


Kadangi senuose namuose dažnai jau yra įdiegtos įvairios šildymo sistemos – patogu, kad jas galima derinti prie šilumos siurblių. Tai ypač puikus pasirinkimas labai dideliuose namuose. Jeigu norite, kad Jūsų organizmui tinkamas mikroklimatas būtų visus metus – galima kieto kuro katilus derinti su šilumos siurbliais oras-oras. Pavasarį, rudenį, žiemos pradžioje, kol įšalas nėra didelis – puikiai tarnauja mažai energijos reikalaujantys šilumos siurbliais. Temperatūrai lauke pasiekus -25 papildomai galima naudoti kieto kuro katilus, dujų sistemas, kurios didžiausių šalčių metu papildomai pasirūpins šiluma Jūsų namuose. 


Svarbiausia, Jūsų namams labiausiai tinkamo šilumos siurblio pasirinkimas, o dėl jo visada geriausia konsultuotis su specialistais.Užsakymo nr.: PT_71392

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis