3 priežastys, kodėl verta išbandyti kontrastingų spalvų derinius

2019 m. spalvų kolekcija „Color Now“ suteikia galimybę žaisti spalvomis ir pamėgti naujus – kontrastingus ir papildančius vienas kitą – atspalvius.

Kolekcija atspindi dvi pagrindines tendencijas – kontrastingų ir pereinamųjų spalvų derinimą. Įsivaizduokite neįprastus spalvų derinius ir pereinamųjų spalvų aprangą bei interjerą. Ne paslaptis, kad pereinamųjų spalvų deriniai atrodo puikiai. Mes vis dar jais žavimės ir jų tebenorime. Bet kontrastingų spalvų deriniai taip pat gali atrodyti nuostabiai. Būtent juos rekomenduojama rinktis šiemet.


Priešybės iš pradžių kontrastuoja ir tik paskui papildo viena kitą. Tai, kas iš pradžių gali atrodyti neįprasta ar nesaikinga, greitai gali tapti geidžiama.


Derinant kontrastingas spalvas gimsta nuostabūs dalykai, ir mes turėtume pasistengti, kad taip nutiktų dažniau. Paverskite kontrastą derme. Nes priešybės traukia!


TIKKURILA


Pabandykite papildyti savo namų interjerą nauja ryškia spalva naudodami dekoro elementus: pagalvėles, šviestuvus ar įvairią tekstilę. Ši nuostabiai atrodanti siena dažyta vidaus dažais „Harmony“, spalva „Magnolia“ (H320).


TIKKURILA


Kontrastingas spalvas naudokite sienoms arba baldams. Arba ir sienoms, ir baldams! Spalva „Magnolia“ (H320) yra geidžiama tamsios spalvos „Abyss“ (N439) ir ryškiai mėlynos spalvos „Macaw“ (M354) porininkė.


3 priežastys, kodėl verta išbandyti kontrastingų spalvų derinius


1. Kontrastingų spalvų derinimas leidžia išryškinti naujus netgi dažniausiai naudojamų spalvų atspalvius.

2. Nauji, netikėti spalvų deriniai atrodo naujai ir įkvepiančiai.

3. Taisyklių nepaisymas leidžia laisviau save išreikšti.


TIKKURILA


Naujas būdas derinti spalvas


Kontrastingų spalvų deriniai dažnai matomi ant mados podiumo – derinamos iš pirmo žvilgsnio nederančios spalvos. Naujas spalvų derinimo būdas poruojant kontrastingas spalvas iš pradžių kone šokiruoja, nes esame įpratę laikytis taisyklių. Tačiau pažaisti spalvomis iš tiesų verta.Baldai dažyti matiniais baldų dažais „Tikkurila Helmi 10”.
Baldai dažyti matiniais baldų dažais „Tikkurila Helmi 10”.
TIKKURILA


Daugiau įkvėpimo apie madingiausių spalvų derinimą – www.tikkurila.lt arba „Tikkurila Lietuva“ instagramo paskyroje.


Registruokitės į nemokamus dažymo mokymus: www.tikkurilamokymai.lt

Užsakymo nr.: PT_54308

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis