Minkštųjų baldų priežiūra: gudrybės, kurias turėtų žinoti kiekvienas

Baldų patvarumą ir ilgaamžiškumą garantuoja ne tik aukšta gaminio kokybė, bet ir taisyklinga priežiūra bei valymas, eksploatacinės sąlygos. Skaitykite žemiau ir sužinosite daug vertingų gudrybių, kurios pravers prižiūrint minkštuosius baldus kasdien!

* Baldai turi būti surenkami instrukcijoje nurodyta tvarka, vengiant neatsargių smūgių, įbrėžimų.


* Statomi tik sausose vėdinamose patalpose ant lygaus ir tvirto pagrindo.


* Įsigijus sofą, kurios pagalvės yra iš minkšto užpildo (pavyzdžiui, sintetinis neaustinis pluoštas, porolono gabaliukai, plunksnos), jas reikia pamodeliuoti/papurenti rankomis, kad atgautų savo pirminę išvaizdą, kuri gali būti šiek tiek pakitusi transportavimo metu.


* Baldus statykite toliau nuo šilumos/karščio šaltinių, orlaidžių ir oro kondicionierių, kad būtų išvengta staigių temperatūros ir drėgmės pokyčių (30 cm).


* Apsaugokite sofą nuo tiesioginių saulės spindulių, nes tai greitina blukimą ir odos išdžiūvimą.


* Mes rekomenduojame Jums reguliariai keisti sėdėjimo vietą ir nesėdėti toje pačioje vietoje. Laikantis šių rekomendacijų, baldai dėvėsis tolygiau.


* Nešokinėkite ant minkštų baldo dalių, kad nesusidarytų staigių smūgių audiniui, spyruoklėms, porolonui, medienos detalėms.


* Perstatydami baldus į kitą vietą jų nestumdykite, tik perneškite.


* Minkštiems baldams su miegamąja funkcija naudokite antčiužinį arba storesnį paklotą.


* Jei yra integruotas miegamas mechanizmas, netraukite pakeliamo mechanizmo tik vienoje pusėje – visada traukite ties centru.


* Nesėdėkite ant porankių – jie skirti rankoms pasidėti! Netinkamas naudojimas gali sukelti deformacijas, užpildas gali pasislinkti, o siūlės – sutrūkti, esant per didelei tempimo jėgai.


* Jei auginate naminius gyvūnus, atkreipkite dėmesį, kad jų nagai gali įbrėžti odą, medienos detales, ištraukti siūlus iš audinio.


* Nenaudokite agresyvių – rūgštinių, didelį chloro kiekį ir pan. turinčių priemonių, taip pat valymo priemonių, kurių sudėtyje yra stiprių chemikalų arba naftos produktų turinčiųs skiediklių (t.y. acetonas, skiediklis, spiritas, ir kt.).


* Baldus reikėtų reguliariai vėdinti – tai įprastinė baldų priežiūros dalis.


* Odinius baldus 2-4 kartus per metus rekomenduojame sutepti specialiomis priemonėmis, skirtomis odiniams baldams prižiūrėti.


Tai tik maža dalis to, ką vertėtų žinoti, todėl kviečiame susitikti parodoje Baldai. Interjeras. Dizainas. 2018, VILMERS stende! Kiekvieno atvykusio lauks profesionalios ir individualios konsultacijos, kurių metu padėsime sukurti jaukumo oazę Jūsų namuose - dalinsimės naujausiomis tendencijomis ir patirtimi. Specialiai Jums bus suteikta galimybė išmėginti mūsų gaminių komfortą bei įsitikinti nepriekaištinga kokybe.


- Data: Spalio 11-13 dienomis

- Vieta: Litexpo parodų rūmai (Laisvės pr. 5, Vilnius)

- Stendas: A01 (5-a salė)


Svarbi informacija:

- LITEXPO baldų parodos metu ir 2 sav. po parodos taikysime -35 proc. nuolaidą visai užsakomai produkcijai;

- Užsisakę produkcijos parodos metu - dalyvaujate žaidime. Laukia siurprizas!


Išsamesnė informacija: www.vilmers.lt

Užsakymo nr.: PT_50865

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis