Profesionalus požiūris: kilimų dizaino tendencijos

Kilimas – vienas seniausių dekoro elementų, išsaugojęs savo vertę ir šiuolaikiniuose interjeruose. Kaip ir kiti stiliaus komponentai, kilimų dizaino sfera jautriai reaguoja į mados pokyčius bei dizaino tendencijas, todėl neišvengiamai kinta jų įvaizdis, spalvos, medžiagos. Daugiau nei 15 metų Lietuvos rinkoje veikianti, išskirtinai kilimų rinkoje dirbanti bendrovė „Art-de-vivre“ pristato naujausias šių metų kilimų tendencijas ir populiariausius gaminius.

Klasika visada madinga

Populiariausių spalvų schema šiemet – šalta: vyrauja pelenų atspalviai, pilki, mėlyni tonai, sudėtingi modeliai ir tekstūra, tuo pačiu – ir vientisumo tendencija. Visada lieka madingos natūralios medžiagos – vilna, šilkas. Šiemet ypač ryški pastaraisiais metais aktuali kilimų ekologijos idėja. Pardavėjai vis dažniau sulaukia klausimų, iš kokių medžiagų rištas kilimas, todėl populiarėja natūralių, neskleidžiančių toksinių medžiagų kilimai. Atsižvelgdami į tai gamintojai tobulina technologijas, siūlo vienetinius rankų darbo gaminius iš ekologiškų medžiagų. Žinoma, lieka madinga ir klasika – rytietiškas margaspalvis kilimas visada bus vertinga investicija.

Kilimas „Hunter“

Populiariausias ir daugiausia dėmesio sulaukiantis „Rug Star“ kilimų dizainas yra „Hunter“, ant kurio paviršiaus sudėtinga technologija atkartojami medžioklės motyvai. „Hunter“ dizaine galima įžvelgti žirgų, drakonų ir kitų gyvūnų motyvų. Aukso spindesį prigesina pilkas fonas (galima rinktis patinkantį foną iš begalės siūlomų spalvų). Sudėtinga ir jo gamybos technologija: kai kilimas surišamas, atliekama oksidacija – vilna „išdeginama“ deguonimi iki nulinio mazgo, taip paliekama šilko faktūra. Po šios procedūros kilimas įgauna vintažinį vaizdą ir 3D efektą.

Gamintojo archyvas

Kolekcija „Fresco“

Šios kolekcijos kilimai puikiai tiks art deco interjere dėl bambuko viskozės žvilgesio, kuris kilimo dizainui suteikia prabangos, pabrėžia klasikinio dizaino ornamentiką ir spalvinę gamą. Kilimas atrodo modernus dėl laužytos klasikinės linijos ir šiuolaikiškos spalvų paletės – nepriekaištingai parinkta atspalvių dermė užtikrina šiai kolekcijai išskirtinumą ir prabangą, o interjerą praturtina pusiausvyra, ramybe ir harmonija.

Gamintojo archyvas

„Guy Laroche“ kilimai

Pasaulyje garsūs mados namai „Guy Laroche“ savo vizitine kortele vadina nuo senų laikų iki šiol išsaugotą rafinuotumą, eleganciją ir Prancūzijos dvasią. Visa tai taikoma ir gaminant kilimus. Spalvų suderinamumas ir dizainas atsispindi kiekviename šios kompanijos produkte, išsiskiriančiame nepriekaištinga spalvine gama ir aukšta kokybe. „Guy Laroche“ kilimai interjerui suteikia tai, ką drąsiai galima vadinti prancūziškąja elegancija ir puošnumu.

Gamintojo archyvas

„Rug Star“ – moderni filosofija

„Domus galerijoje“ įsikūręs salonas „Art-de-vivre“ siūlo garsiausių pasaulio gamintojų produktų. Vieni tokių – Vokietijos įmonės „Rug Star“ kilimai. Įmonė „Art-de-vivre“ yra vienintelė oficiali „Rug Star“ kompanijos atstovė. „Rug Star“ kolekcijoje kiekvienas kilimas yra vertas dėmesio, unikalių kilimų spalvų, dizaino ir kokybės atkartoti nepavyksta niekam. Kilimai yra rišami Indijoje ir Nepale.

Gamintojo archyvas

Svarbu! Norėdami įsigyti ekologišką gaminį ir sužinoti daugiau apie kilimo gamybos medžiagas bei technologijas, gamintojo ar pardavėjo drąsiai teiraukitės apie sertifikatus, pasidomėkite kilimą eksportuojančios šalies aplinkosaugos situacija.

Užsakymo nr.: PT_74534984

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis