Patogi egoistės erdvė - originalus fotelis

Galime gyventi be užuolaidų, be žurnalinio staliuko, tačiau be minkštų baldų namų beveik neįsivaizduojame.

Vietoj miegamojo lovos, taupydamos erdvę, prie sienos pristūmėte sofą-lovą? Puiku. Vietoj virtuvinio komplekto įsirengėte tik kriauklę, šaldytuvą ir komodą? Irgi gerai. Tačiau kai kalbame apie patogų poilsio kampelį, nelabai norime taupyti erdvę ir rinktis baldus-transformerius.

Bene geriausiai mus apglėbia jaukus ir patogus fotelis. Prieš kelerius metus visus buvo apėmusi manija fotelius keisti į kėdes, pufus, sėdmaišius bei pagalvėles, tačiau sugrįžęs retrostilius į gyvenamąsias erdves sugrąžino ir Jo Didenybę fotelį.

Renesansiniai raityti, modernūs minimalistiniai, grakštūs retrofoteliai - galima rinktis iš įvairiausių modelių, spalvų bei medžiagų.

Esminis dalykas - kai įsileidžiate fotelį į namus, žiūrėkite, kad jis būtų funkcionalus, o ne taptų vien katės gulėjimo vieta, kaip man atsitiko. Jame sėdėdamos galite skaityti knygas, šildytis prie židinio, svajoti prie lango. Jei atėjo daugiau svečių, fotelį lengva pristumti ir pastatyti prie žurnalinio staliuko.

Jei fotelis itin originalus ir ryškus, pagalvokite - gal užteks ir jo vieno, kaip svetainės akcento, nebūtina pirkti dviejų? Gal šalia gremėzdiško medžiaginio ar odinio fotelio puikiai atrodys laiba plastikinė kėdė? Nebijokite maišyti stilių - esmę sudaro harmoningas būsto vaizdas.

Tik svarbiausia atsirinkti, kaip tas fotelis atrodys: bus ryški dėmė bute (nes antikvarinis, vertingas), susilies su lovos raštais ir sienų tapetais (tarkim, Provansas) ar tiesiog papildys svetainės komplektą.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis