Dviejų dizainerių sprendimai 83 kv.m. kotedže Vilniuje

Sesių dizainerių duetui – Ingridai Leišytei-Naujalienei ir Editai Leišytei-Zdanavičienei iš „MONO studijos“ kuriant 3 kambarių kotedžo Vilniuje dizainą reikėjo priimti originalius sprendimus. Tačiau joms pavyko įgyvendinti išsikeltą užduotį – interjerui parinktos funkcionalios detalės tapo pagrindiniais šių namų akcentais.

Funkcionalumas ir estetika – pagrindinės užsakovo užduotys, projektuojant 83 kv.m. kotedžo interjerą. „Užsakovo pageidavimu nedideliame būste turėjome numatyti daug vietos daiktų laikymui. Taip gimė idėja – išnaudoti aukštą svetainės sieną ir įrengti spintą. Baldą į du aukštus dalina suformuota antresolė su sraigtiniais laiptais. Talpi sieninė spinta, dengta perlamutro dažais tapo svetainės kambario akcentu ir nesumažino vizualiai patalpos“, – pasakoja dizainerių duetas.

A.Lauciaus nuotr.

A.Lauciaus nuotr.

A.Lauciaus nuotr.

Interjere vyrauja tekstūriniai, faktūriniai kontrastai: blizgūs baldų paviršiai ir matinės grindys, aksomo audiniai ir šiurkštus kailis. Tokie deriniai yra malonūs akiai.

A.Lauciaus nuotr.

A.Lauciaus nuotr.

Užsakovės pageidavimu šalia virtuvės suformuotas sandėliukas su slankiojančiomis durimis. Jis išsprendė virtuvės daiktų talpinimo problemą. Nors šis sprendimas perpus sumažino virtuvės stalviršio plotą, tačiau, pasak užsakovės, dviejų asmenų šeimai – vietos darbui yra pakankamai.

A.Lauciaus nuotr.

A.Lauciaus nuotr.

A.Lauciaus nuotr.

Miegamasis – praktiškumo ir jaukumo derinys. „Projektuojant spintą suformavome nišą lovai. Niša buvo padengta paminkštintu gobelenu. Tai suteikė intymumo ir jaukumo nuotaiką. Spalviniai kontrastai, geltonas gobelenas, bei tamsi mediena – dera tarpusavyje ir nevargina“, – teigia dizainerės.

A.Lauciaus nuotr.

A.Lauciaus nuotr.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis