Reklama

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti

 (1)
Kiekvienas čiužinių pardavėjas ar gamintojas teigia, kad jo čiužiniai patys geriausi, ypatingi, ortopediniai ir t. t. Nagrinėdami ir lygindami atskirų gamintojų produkciją, galime rasti esminių skirtumų. Tarkime, skiriasi čiužinių tankis, viskoelastinės medžiagos storis čiužinyje, garantijos terminas, priežiūra. Tai lemia ir čiužinių kokybę. Tad kuo ypatingi „Tempur“ viskoelastiniai čiužiniai?
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Daugiau kaip prieš keturiasdešimt metų (1970 m.) viskoelastinės medžiagos formulę sukūrė JAV aeronautikos ir kosminės erdvės tyrimo centro (NASA) mokslininkai.

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti
© Gamintojo archyvas


Šiandien „Tempur“ yra vienintelis čiužinių ir pagalvių prekės ženklas, kuris turi JAV kosmoso fondo licenciją ir gali naudoti sertifikuotos technologijos patvirtinimo ženklą.

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti
© Gamintojo archyvas

Paprastas klausimas: kaip tai jaučia vartotojas? Mes turime tik vieną atsakymą – ateikite į „Tempur“ salonus ir išbandykite, palyginkite su kitų gamintojų produktais ir iškart suprasite skirtumus.

Pagal Švedijos Lilhageno (Lillhagen) ligoninės klinikinių ir fiziologinių tyrimų institute atliktus tyrimus nustatyta, kad „Tempur“ čiužinys sumažina vartymąsi lovoje iki 80 proc. Taip yra todėl, kad medžiaga švelniai prisitaiko prie Jūsų kūno kontūrų, suteikia tobulą balansą tarp visiško komforto ir tvirčiausios atramos kūnui, jaučiamas nesvarumo pojūtis.

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti
© Gamintojo archyvas

Garantija – tai „Tempur“ gaminių pridėtinė vertė. Prekės ženklo „Tempur“ žinomumas ir kokybė užtikrina net 10 metų 100 % garantiją čiužiniams bei 3 metų garantiją pagalvėms ir atramoms.
Paprasta prižiūrėti. „Tempur“ čiužinių nereikia vartyti ar apsukinėti. „Tempur“ medžiaga hipoalerginė, jos sudėtyje nėra jokių žinomų alergenų. O čiužinių užvalkalai impregnuoti antimikrobiniu skysčiu – jis slopina mikroorganizmų dauginimąsi. Visi užvalkalai sertifikuoti ir atitinka „Oeko-Tex 100“ standartus.

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti
© Gamintojo archyvas

TEMPUR siūlo keturias skirtingas čiužinių kolekcijas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamą pojūtį.

IŠBANDYKITE „TEMPUR®“ ČIUŽINĮ NEMOKAMAI! Siūlome Jums 10 dienų miegoti ant TEMPUR® čiužinio, kad įsitikintumėte jo komfortu ir kokybe. Nepraleiskite progos išmėginti ir įsigyti unikalių miego gaminių TEMPUR® salonuose.

Daugiau informacijos: www.tempur.lt

Užsakymo nr.: PT_76296247

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Architekto patarimai, kaip terasą paversti miesto poilsio oaze

Pasinerti į mėgstamos knygos puslapius, padūkti su vaikais ar surengti nedidelę iškylą draugams. Kaip išnaudoti terasą mieste ir paversti ją poilsio erdve?

Fengšui paslaptys: kaip pritraukti į namus turtus

Fengšui – senovės kinų filosofinė praktika, kuri gilinasi į žmogaus harmoningo gyvenimo erdvėje paslaptis. Taigi, šios praktikos mokytojai mano, kad klestėjimo sektorių, atsakingą už finansinę gerovę, galima atrasti kiekvienoje patalpoje – ir mažame bute, ir didžiuliame name.

11 gudrybių, kurios padės įveikti netvarką namuose

Tvarkinguose namuose jauku, tokiuose namuose mes turime daugiau laisvo laiko, galime gerai pailsėti ir atsipalaiduoti. Daug kam atrodo, kad įveikti netvarką namuose labai sunku. Iš tiesų, jei laikysitės tam tikrų taisyklių, susitvarkyti namus ir palaikyti juose tvarką nereikės didelių pastangų. Pateiksime gudrybių, kurios pakeis jūsų požiūrį į tvarkymąsi.

6 klaidos planuojant mažos vonios remontą

Remontas bute dažnai primena „Tetris“ žaidimą: minimaliame plote reikia sutalpinti maksimalų reikalingų daiktų kiekį. Kalbant apie vonią, reikia sugebėti ją įrengti kompaktiškai, bet tuo pačiu užtikrinti visus patogumus. Pateikiame pagrindines klaidas, kurios gali apsunkinti gyvenimą ir trukdyti džiaugtis užbaigtu remontu.

Kaip skalbti rankšluosčius, kad jie ilgiau tarnautų

Sunku patikėti, bet iš tiesų egzistuoja tam tikros taisyklės, kaip teisingai skalbti rankšluosčius. Tam, kad rankšluosčiai būtų švarūs, užtenka juos įmesti į skalbyklę, tačiau jei norite, kad jie tarnautų kuo ilgiau, vadovaukitės toliau pateiktais patarimais, ir jie net po kelių skalbimų atrodys kaip nauji.

Ekspertės pataria, kaip išsirinkti ir derinti užuolaidas šį sezoną

Tinkamai parinktos užuolaidos akimirksniu gali pakeisti nuotaiką patalpoje, tačiau bent kartą bandę savarankiškai išsirinkti užuolaidas supras – tai ne taip jau lengva, nežinant pagrindinių taisyklių.

Būsto vėdinimas: kodėl tai svarbu ir vasarą, ir žiemą

„Patalpų vėdinimo esmė yra paprasta – oro pritekėjimas į vidų ir jo ištekėjimas į išorę. Jeigu viena iš dalių neveikia – patalpa nevėdinama. O oro cirkuliaciją galima atlikti ir su rekuperacine sistema, ir kitomis technologijomis ar būdais“, – sako Robertas Grigalis, nekilnojamojo turto plėtros įmonės „Eika“ Projektų valdymo departamento direktorius.

Nemaloniausios dėmės virtuvėje: kaip jas pašalinti

Virtuvė – tai tokia vieta, kurioje nuolat kažkas išsipila ir susitepa. O dėmės nuo kai kurių produktų valant tik išsiterlioja, bet neišnyksta. Patarsime, kaip jas pašalinti.

Planuojate statybas vasarą? Dėmesį atkreipkite į namo stogą ir fasadą

Vasarą statybos visuomet suaktyvėja. Dažnas ne tik remontuoja ar renovuoja, bet ir statosi naują būstą. Ką pravartu žinoti prieš pradedant darbus ir kodėl kokybiškos medžiagos kelia namo vertę, atsako statybų ekspertas.

Kaip palaikyti švarą namuose, kad generalinės tvarkos namuose reikėtų kuo rečiau?

Per tam tikrą laiką daugelis iš mūsų namuose užgyvena ne vieną dėžę daiktų. Seni rūbai, įvairios vaikystės relikvijos, kelionių talismanai, dovanos bei daugybė kitų, net ir nedidelių daikčiukų, nugula lentynose, tamsiuose kambariuose ir sandėliukuose. Visgi, turint ribotą erdvę, būtina atsirinkti tai, kas yra vertingiausia, reguliariai atliekant generalinę namų tvarką.