Reklama

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti

 (1)
Kiekvienas čiužinių pardavėjas ar gamintojas teigia, kad jo čiužiniai patys geriausi, ypatingi, ortopediniai ir t. t. Nagrinėdami ir lygindami atskirų gamintojų produkciją, galime rasti esminių skirtumų. Tarkime, skiriasi čiužinių tankis, viskoelastinės medžiagos storis čiužinyje, garantijos terminas, priežiūra. Tai lemia ir čiužinių kokybę. Tad kuo ypatingi „Tempur“ viskoelastiniai čiužiniai?
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Daugiau kaip prieš keturiasdešimt metų (1970 m.) viskoelastinės medžiagos formulę sukūrė JAV aeronautikos ir kosminės erdvės tyrimo centro (NASA) mokslininkai.

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti
© Gamintojo archyvas


Šiandien „Tempur“ yra vienintelis čiužinių ir pagalvių prekės ženklas, kuris turi JAV kosmoso fondo licenciją ir gali naudoti sertifikuotos technologijos patvirtinimo ženklą.

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti
© Gamintojo archyvas

Paprastas klausimas: kaip tai jaučia vartotojas? Mes turime tik vieną atsakymą – ateikite į „Tempur“ salonus ir išbandykite, palyginkite su kitų gamintojų produktais ir iškart suprasite skirtumus.

Pagal Švedijos Lilhageno (Lillhagen) ligoninės klinikinių ir fiziologinių tyrimų institute atliktus tyrimus nustatyta, kad „Tempur“ čiužinys sumažina vartymąsi lovoje iki 80 proc. Taip yra todėl, kad medžiaga švelniai prisitaiko prie Jūsų kūno kontūrų, suteikia tobulą balansą tarp visiško komforto ir tvirčiausios atramos kūnui, jaučiamas nesvarumo pojūtis.

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti
© Gamintojo archyvas

Garantija – tai „Tempur“ gaminių pridėtinė vertė. Prekės ženklo „Tempur“ žinomumas ir kokybė užtikrina net 10 metų 100 % garantiją čiužiniams bei 3 metų garantiją pagalvėms ir atramoms.
Paprasta prižiūrėti. „Tempur“ čiužinių nereikia vartyti ar apsukinėti. „Tempur“ medžiaga hipoalerginė, jos sudėtyje nėra jokių žinomų alergenų. O čiužinių užvalkalai impregnuoti antimikrobiniu skysčiu – jis slopina mikroorganizmų dauginimąsi. Visi užvalkalai sertifikuoti ir atitinka „Oeko-Tex 100“ standartus.

Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti
© Gamintojo archyvas

TEMPUR siūlo keturias skirtingas čiužinių kolekcijas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamą pojūtį.

IŠBANDYKITE „TEMPUR®“ ČIUŽINĮ NEMOKAMAI! Siūlome Jums 10 dienų miegoti ant TEMPUR® čiužinio, kad įsitikintumėte jo komfortu ir kokybe. Nepraleiskite progos išmėginti ir įsigyti unikalių miego gaminių TEMPUR® salonuose.

Daugiau informacijos: www.tempur.lt

Užsakymo nr.: PT_76296247

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Kiek galima skalbyklėje laikyti drėgnus skalbinius ir ką daryti, jei jie suplėko

Skalbyklė yra viena didžiausių mūsų pagalbininkių namų ruošoje, tačiau mes prie šio prietaiso taip pripratę, kad, pasitaiko, tingime ją įjungti arba pamirštame laiku iš jos išimti drėgnus skalbinius.

Kaip prižiūrėti grikių pagalvę?

Grikių pagalvė yra vienas geriausių pasirinkimų sveikam miegui, tačiau ją naudojant kyla klausimas apie priežiūrą – ar tokią pagalvę galima skalbti? Jei negalima, tada kaip pašalinti dulkes ir nešvarumus?

Kaip panaikinti degėsių kvapą orkaitėje

Sultingo kepsnio gaminimas gali tapti tikru iššūkiu, nes atidarius orkaitę neretai juntamas ne maloniai nosį kutenantis kvapas, o pridegusių riebalų smarvė, kuri neišsivadėja net orkaitei atvėsus. Tam, kad kitą kartą naudojant orkaitę sausainiai neprisigertų degėsių kvapo, būtina imtis visų įmanomų priemonių, kad tas kvapas išnyktų.

Patarimai, kaip renkantis žemės sklypą išvengti esminių klaidų

Tai vienas svarbiausių sprendimų, kuriam ruošiantis būtina žinoti keletą esminių aspektų.

3 dalykai namuose, kuriuos susitvarkę įveiksite žiemos melancholiją

Žiemos šventės baigėsi, tačiau nepasiduokite žiemai be kovos. Štai keli būdai, kaip įveikti sezoninę depresiją, tvarkantis savo namuose.

Kokią medžiagą geriau pasirinkti sofai – audinį ar odą?

Daugumoje svetainių sofa yra centrinis, dėmesį sukoncentruojantis objektas. Šio baldo pirkimas yra tikrai nelengva užduotis, nes reikia apgalvotu daugybę niuansų: kainą, dizainą, spalvą, medžiagiškumą ir t.t. Šiame tekste pabandysime atsakyti į klausimą: kokią sofą geriau pasirinkti – su odiniu ar medžiaginiu apmušalu?

Šokiruojantis skirtumas: kiek laiko užimdavo namų tvarkymas praėjusio amžiaus viduryje ir dabar (1)

Visi žinome, kad namų šeimininkių gyvenimas praėjusio amžiaus viduryje buvo daug sunkesnis. Nebuvo nei skalbyklių, nei virtuvinių kombainų. Net šaldytuvai ir dulkių siurbliai buvo prabanga, kurią sau leisti galėjo ne kiekviena šeima.

Ką reikia žinoti apie kepimo sodą, kaip natūralų valiklį?

Kepimo soda – universali medžiaga, kurią buityje galima pritaikyti tikrai ne vien kepimui. Tai yra efektyvus „žalias“ valiklis, kuriuo galima pakeisti įvairiausias chemines valymo priemones. Tad ką turėtumėte žinoti apie kepimo sodą ir kaip ją galite panaudoti valymo darbams?

Drėgmė – tylusis žudikas namuose: pasekmės ir kaip su tuo kovoti

Ar žinote, kokio drėgnumo ore praleidžiate darbo dieną? O kokio drėgnumo oru kvėpuojate naktį? Jei atsakyti tenka neigiamai – gali būti, jog patys to net nežinodami rimtai kenkiate savo organizmui. Kokias pasekmes mūsų sveikatai turi per drėgnas ar per sausas patalpų oras bei kaip šią problemą spręsti dar prieš įsikeliant į naujus namus, atskleidžia sveikatos ir statybų ekspertai.

Buitinės technikos priežiūra: kaip išvengti gedimų?

Dauguma buitinės technikos turėtojų vis dar nėra linkę ja rūpintis ir profilaktiškai prižiūrėti. Dažniausiai vartotojai nemato tame prasmės, neturi laiko arba tiesiog tingi. Specialistai tvirtina, kad profilaktinė priežiūra prietaisams – būtina. Ji ne tik prailgina buitinės technikos veikimo laiką, bet ir užtikrina kokybę.