Reklama

Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus

 (11)
Yra žmonių, kurie įsitikinę: sėkmė loterijose – ne jiems. Jie niekada neperka loterijos bilietų, vengia dalyvauti žaidimuose, jų nevilioja net galimybė išlošti vertingų prizų. Tačiau sėkmė užklumpa tada, kai visai to nesitikime.
Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus
© Gamintojo nuotr.

Viena jų buvo ir kaunietė Loreta Juškienė, kuri nebuvo nei karto nieko išlošusi. Po kelių nesėkmingų bandymų aplankė nusivylimas ir vėliau nebegundydavo net ir galimybė laimėti automobilį, butą ar kitą vertingą daiktą.

„Niekada nesakyk niekada“ – šis posakis geriausiai apibūdina L. Juškienės istoriją, kuria moteris nuoširdžiai pasidalino su portalo skaitytojais. Kalbėdama apie tą dieną, kuri jai lėmė sėkmę, moteris negaili gerų žodžių vienos Kauno prekybos ir paslaugų centro MOLAS parduotuvės darbuotojai. "Jei ne ta mergina, jos draugiškumas ir raginimas, dabar tikrai nesėdėčiau ant šios naujos sofos, apsupta kitų naujų baldų“, – šypsojosi kaunietė.

Minėta darbuotoja informavo L. Juškienę apie vykstančią PPC MOLAS loteriją, kurios metu buvo galima laimėti visą svetainės baldų derinį.„Ji taip draugiškai ragino užpildyti dalyvio anketą, tačiau tik numojau ranka ir skubėjau susimokėti už prekes, pasakodama jai, kad niekada nieko nelaimiu ir neverta net bandyti, nes tai tėra laiko švaistymas“, – su šypsena pasakojo pašnekovė.

L. Juškienė buvo atvira: ji visada anketų pildymą vertino itin skeptiškai. Jos nuomone, vėliau, bendrovės įkyriai kviečia į pristatymus ar tik siunčia pranešimus. „Maloni pardavėja kelis kartus patikino mane, jog šios anketos tikslas kitoks, tad patikėjau ja. Nors, jei ji mane pamena, dar net išeidama iš parduotuvės burbėjau, kad tikrai nelaimėsiu“, – sakė L. Juškienė.

Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus
© Gamintojo nuotr.

Praėjus vos savaitei moteris sulaukė skambučio, kad iš beveik 5000 dalyvių būtent ji ir tapo svetainės baldų rinkinio laimėtoja, tai buvo visiškai netikėta ir net išgirdusi apie laimėjimą, kaunietė patikėjo ne iš karto. „Buvau su anūkėmis lauke, žaidėme, ir net girdėdama apie laimėjimą, vis tiek galvojau, kad gal tik taip sako, o iš tiesų tai bus prekių pristatymas ar reklama. Galiausiai patikėjau tik nuvykusi atsiimti tokio prizo“, – kalbėjo pašnekovė.

Tokiu žmonos laimėjimu ypač džiaugėsi sutuoktinis. Pasak laimėtojos, dar prieš kurį laiką vyras kalbėjo apie tai, kaip būtų gerai pasikeisti svetainės baldus. „Esu iš tų, kurie pripranta prie daiktų ir gali ilgai gyventi nieko nekeisdami, bet vyras kitoks, jis novatorius mūsų šeimoje, įkalbinėjo, kad būtų labai gerai atsinaujinti, tačiau tokius planus atidėjome pavasariui“, – apie šeimos sprendimą pasakojo moteris.

L. Juškienė neslėpė: sužinojusi apie laimėjimą iš karto pagalvojo apie dukteris. Viena jų kaip tik statosi namą, tad, svetainės baldų jai tikrai reikės. „Dukros džiaugėsi, gyrė baldus, sakydamos, kad jie modernūs ir kokybiški. Tačiau vis tik nusprendėme, jog jie liks mūsų namuose, nes namo statybos bus baigtos dar negreitai. O ir vyras juokais, žinoma, nepanoro atiduoti laimėtų baldų. Jau spėjo ir numigti ant sofos, dėl kurios patogumo tvirtino niekam jos neduosiantis“, – juokėsi moteris.

Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus
© Gamintojo nuotr.

Prieš kelis mėnesius pensininke tapusi pašnekovė džiaugėsi, kad dabar turinti daugiau laiko, tad prie naujos svetainės baldų derinio jau ir naujas užuolaidas renka. Tikisi, kad iki Kalėdų suspės jas įsigyti. „Tai yra taip netikėta, nes per 61- nerius metus nesu laimėjusi jokio prizo, o dabar gavau net svetainės baldus, tačiau, jei ne atkaklios pardavėjos įkalbinėjimai, to tikrai nebūčiau padariusi“, – pokalbį baigė moteris.

PPC MOLAS vykdė akciją, kurios metu apsipirkdamas už 30 eurų ir užpildęs anketą galėjai dalyvauti loterijoje, kurios prizas – svetainės baldų derinys. Dabar jais džiaugiasi L. Juškienės šeima.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Svetainė

Svetainių pokyčiai: nuo salono iki nedidelės laisvalaikio erdvės

Ko gero, sunku būtų įsivaizduoti savo butą ar namą be svetainės. Tai neatsiejama pagrindinė, paprastai erdviausia, dalis, kurioje, jei jau būname namuose, praleidžiame nemažai laiko su šeima, svečiais ar tiesiog poilsiaujame po darbo dienos. Paprastai šiam kambariui įrengti investuojama daugiausiai laiko ir pastangų.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?

Svetainė – vieta, kurioje laiką leidžiame su šeima ir svečiais. Svetainės remontas nebūtinai reiškia dideles išlaidas ir grandiozines pertvarkas. Egzistuoja begalė būdų, kaip mažais, bet esmingais pakeitimais suteikti savo svetainei naują veidą.

Tinkamiausias svetainės interjeras pagal Zodiako ženklus (5)

Žmonės, gimę po skirtingais Zodiako ženklais, pasižymi ir skirtingais charakteriais. Taip pat skirtingai žiūri į tuos pačius daiktus. Ir apskritai – jie visi skirtingi. Žinoma, žmogaus charakteris ir skonis priklauso ne tik nuo to, koks jo Zodiako ženklas. Nors dauguma atvejų jo supratimas formuojasi darant įtaką aplinkai, vis dėlto nemažai susiję ir su jo intelektualumo bei išsilavinimo lygiu. Suprantama, ir pajamų.

Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus (11)

Yra žmonių, kurie įsitikinę: sėkmė loterijose – ne jiems. Jie niekada neperka loterijos bilietų, vengia dalyvauti žaidimuose, jų nevilioja net galimybė išlošti vertingų prizų. Tačiau sėkmė užklumpa tada, kai visai to nesitikime.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus? (4)

Jaukūs namai – dažno svajonė, tačiau ją išpildyti kartais pritrūksta pinigų, laiko arba fantazijos.

Kaip padaryti, kad maža svetainė atrodytų erdvesnė? (3)

Daugelis mano, kad maža svetainė negali būti ideali. Tačiau yra begalė sėkmingų dizaino projektų, kurių originaliomis bei įspūdingomis idėjomis galite pasinaudoti ir taip vizualiai padidinti bet kokio mažo kambario (ypatingai svetainės) erdvę.

Dizainerės idėjos, kaip sukurti svajonių svetainę (2)

Gražus svetainės kambarys – svajonė, kuri labai lengvai gali virsti realybe. Tai pagrindinė vieta kiekvieno namuose, kur praleidžiame didžiąją dalį laiko su šeima ir draugais.

Kaip sukurti harmoniją svetainėje? (1)

Svetainė – tai zona, kurioje nuolat renkasi svečiai, o ir šiais šaltais žiemos vakarais norisi praleisti kuo daugiau laiko po apklotu ir tiesiog pabūti su artimaisiais. Tad kaip sukurti harmoniją šioje erdvėje?

Kaip neapsirikti renkantis valgomojo stalą (9)

Nepaisant to, kad šiais laikais greitas valgymas yra patogus ir kitąkart netgi valgoma atsistojus, prie kompiuterio ar pasidėjus indus ant palangės, susirinkti prie pusryčių, pietų ar vakarienės stalo vis dar yra sveikintina tradicija. Valgomojo stalų būna įvairių - nuo itin prabangių iki funkcionalių ir stilingų.

Idėjos, kaip įrengti mažą svetainę (9)

Galbūt daugumai įrengti mažą svetainę yra iššūkis, tačiau visgi tai yra žymiai lengviau nei dekoruoti didelę svetainę.

Pagrindinės svetainės interjero klaidos (4)

Svetainė - tai vieta, kurioje norime sutalpinti viską. Ir būtent dėl to labai dažnai svetainės virsta daiktų sandėliu, dėl to praranda stilistinį vientisumą ir dizaino lakoniškumą. Norint to išvengti, reikia labai atidžiai pažvelgti į tai, ką ir kaip išdėstome svetainėje.

5 būdai, kaip svetainę paversti svetingesne (4)

Svetainė – tai kambarys, kuriame dažniausiai tiesiog ilsimės arba priimame draugus. Kaip šiam kambariui suteikti jaukumo ir naujų atspalvių be papildomų investicijų, galite sužinoti sekdami žemiau pateikiamus 5 žingsnius.

Interjero idėjos nedidelei svetainei

Net jei ir gyvenate nedideliame bute, jame galima susikurti jaukią svetainę. Mažą erdvę dar labiau suspaudžia didelės sekcijos ar lentynos, tad jei turite daug daiktų, juos galbūt vertėtų sudėti kitoje vietoje, o svetainės erdvę išvalyti, paliekant tik keletą būtinų dalykų ir interjero akcentų. Štai kelios svetainių interjero idėjos.

Svetainė: svarbiausia namų vieta (9)

Interjero dizainerės Simonos nuomone po truputį atsiribojama nuo klasikinio stiliaus ir vis dažniau pasirenkamas modernus ar minimalistinis stilius – ypač kuriant svetaines. Skandinavų įkvėpti ieškojimai vis labiau užburia lietuvius.

Svetainės interjero idėjos I

Jei neįsivaizduojate, kaip galėtų atrodyti jūsų svetainė, kokios spalvos ir baldai tiktų, štai kelios idėjos. Namams jaukumo suteikti galima naudojant šiltas spalvas, įvairius aksesuarus, o interjerą pagyvinti - neįprastai dekoravus sienas ar ant jų įtaisius originalias lentynas.