Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą

 (1)
Kai namuose praleidžiame didžiąją gyvenimo dalį, interjeras ilgainiui pabosta.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Svetainės interjeras

Tokiu atveju jo atnaujinimas yra puiki išeitis atgaivinant namų žavesį. Kambarius atnaujinti galima labai įvairiai, tačiau išsirinkti tinkamiausius jūsų kambariui gali būti painu.

Svetainė – tai kambarys sulaukiantis daug svečių ir jūsų dėmesio. Todėl pačios išradingiausios ir unikaliausios interjero idėjos dažniausiai įgyvendinamos šiame kambaryje. Vis dėlto, pirmiausiai savo planus reikėtų sutalpinti į atitinkamus laiko ir biudžeto rėmus.

Jeigu investuoti ruošiatės vos keletą eurų ir keletą valandų darbo – per tokį laiką, žinoma, visos renovacijos neatliksite.

Maži pokyčiai

Siekdami greitų ir nebrangių pokyčių savo svetainės kambariui, galite beveik viską atlikti savarankiškai – tereikia jūsų vaizduotės. Siekdami pažadinti naujas idėjas interjero pokyčiams, žvilgtelėkite į šiuos paprastus, bet veiksmingus patarimus:

  • Tapyba – jeigu mėgstate ir sugebate gražiai piešti, galite papuošti savo sieną. Puikiam rezultatui reikia gerų piešimo įgūdžių, tad jeigu tuo nenorite užsiimti patys, tarp draugų tikrai rasite kūrybingą žmogų, kuris tai atliks kokybiškai ir greitai. Šiomis dienomis stiliaus viršūnėje yra įvairūs ranka piešiami ornamentai bei vienspalviai ar dvispalviai solidūs piešiniai.

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą
© Asmeninio albumo nuotr.


  • Paveikslas – klasikinis ir nesenstantis būdas atgaivinti kambarį. Jokiam kambariui netinka bet koks paveikslas. Sendinto stiliaus kambarys dera su senesnio tipo paveikslais ir priešingai. Sendinta mediena dekoruotame svetainės kambaryje puikiai tinka klasikinio tipo paveikslas su tamsinto tono rėmais. Dekoruojant modernesnio stiliaus kambarį, galima įsigyti keletą vienodų rėmelių ir įrėminus fotografijas ar patinkančius paveikslėlius, pakabinti juos šalia.

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą
© Asmeninio albumo nuotr.


  • Augalija – jei kambarį norite pagyvinti, tai augalija tai padarys visomis prasmėmis. Pasidomėkite egzotinių augalų įvairove arba tiesiog skirkite svetainės kampelį rožėms, begonijoms, chrizantemoms.

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą
© Adobe Stock


Dideli pokyčiai

Rimtesni pokyčiai yra brangesni laiko ir pinigų atžvilgiu, bet yra verti kiekvieno cento, jei atlikti tinkamai. Svetainės kambarys turi būti jaukus, kad laiką maloniai leistumėt tiek jūs, tiek jūsų svečiai – o tam puikiai tinka mediena.

Mediena jau nuo seno yra naudojama namų statyboje, interjero apdailoje ir ji labai aktuali šiandien. Jeigu tinkamai panaudota, mediena bus jauki, natūraliai ir prabangiai atrodanti medžiaga. Tačiau kaip ir kur ją naudoti?

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą
© Asmeninio albumo nuotr.

Vienas šiuolaikiškiausių būdų tai padaryti – tai medinė sienų danga. Medinė siena, priklausomai nuo medienos tipo, apgaubusi kambarį suteikia jam atitinkamą įvaizdį. Pavyzdžiui, tamsi mediena padengta laku atrodo prabangiai. Šviesi mediena puikiai tinka mažesniam kambariui, nes šviesi spalva suteikia erdvės jausmą.

Labai daug aspektų priklauso nuo raštų. Galite suderinti sienų raštą su baldais ir kitais daiktais arba sienas susikurti kaip spalvų pagrindą kitoms interjero detalėms.

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą
© Asmeninio albumo nuotr.

Kiek unikalesnį vaizdą suteikia 3D sienų danga. 3D danga dažnai naudojama vienai arba dviem sienoms, o kitos sienos padengiamos įprasta mediena. Taip yra pabrėžiama šių išskirtinai atrodančių sienų išvaizda, kuri tikrai patrauks svečių dėmesį.

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą
© Asmeninio albumo nuotr.

Skirkite dėmesio renkantis medienos rūšį. Kiekviena rūšis sukuria skirtingus atspalvius ir turi unikalų raštą. Ąžuolas yra vienas labiausiai dėmesio vertų pasirinkimų dėl savo paprastumo ir tvirtumo. Jeigu norite kiek labiau egzotiško pasirinkimo, atkreipkite dėmesį į riešutmedį, raudonąjį ąžuolą ar klevą.

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsiverkite naujovėms

Įvairios interjero inovacijos yra visapusiškai išbandomos ir tada leidžiamos į rinką. Daugelis žmonių yra linkę rinktis senus, bet išbandytus būdus renovuojant kambario interjerą. Tačiau interjeras turi būti patrauklus, malonus ir įdomus jums patiems.

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą
© Adobe Stock

Nebijokite šiuolaikinių interjero idėjų – būsite tikrai patenkinti galutiniu rezultatu, jeigu pasidomėsite ir nestandartiniais variantais!

šaltinis: www.manosiena.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Svetainė

8 patarimai, kaip pasiekti maksimalios erdvės įspūdį mažoje svetainėje

Mažos svetainės interjero kūrimas nėra lengva užduotis. Kadangi šiame kambaryje yra praleidžiama nemaža paros dalis, norisi, kad jis būtų ne tik jaukus, bet ir kiek įmanoma patogus ir estetiškai patrauklus. Laikantis kelių dekoravimo triukų, mažą svetainę galima įrengti taip pat funkcionaliai bei skoningai, kaip ir erdvią svetainę.

Gudrybės, kurios pavers svetainę erdvesne

Jeigu norime gyventi ramiai, be daiktų keliamo streso ir tvarkymuisi skirti kuo mažiau laiko, verta pagalvoti kiek daug jų mums reikia. Taigi žemiau interjero tinklaraštis „Homy Ideas“ dalijasi savo atrastais būdais, kaip galima susisteminti svetainę, įvesti joje daugiau tvarkos ir atsikratyti tai, kas nėra būtina.

Sofa – kaip išsirinkti tinkamiausią šio baldo spalvą? (1)

Sofa – centrinis ir pats svarbiausias svetainės atributas. Ant šio baldo leidžiame savo laisvalaikį (skaitydami knygas, žiūrėdami televizorių). Taip pat ant jos kviečiame prisėsti užsukusius svečius. Kadangi tai nėra pigi investicija, renkantis tinkamiausią sofą savo svetainei, reikia įvertinti ne vieną svarbų jos aspektą.

GALERIJA: 25 svetainės įrengimo idėjos, kurios padės atnaujinti šią ervdvę

Įrengiant svetainę dažnai skiriame per mažai atidumo ir kruopštumo. O juk būtent tai zona, kuri yra mūsų namų veidas: čia renkasi svečiai, čia ilsimės ar pažymime svarbias šeimos akimirkas. Gal pats metas į šią erdvę įnešti pokyčių vėjo?

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą (1)

Kai namuose praleidžiame didžiąją gyvenimo dalį, interjeras ilgainiui pabosta.

Svetainių pokyčiai: nuo salono iki nedidelės laisvalaikio erdvės

Ko gero, sunku būtų įsivaizduoti savo butą ar namą be svetainės. Tai neatsiejama pagrindinė, paprastai erdviausia, dalis, kurioje, jei jau būname namuose, praleidžiame nemažai laiko su šeima, svečiais ar tiesiog poilsiaujame po darbo dienos. Paprastai šiam kambariui įrengti investuojama daugiausiai laiko ir pastangų.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?

Svetainė – vieta, kurioje laiką leidžiame su šeima ir svečiais. Svetainės remontas nebūtinai reiškia dideles išlaidas ir grandiozines pertvarkas. Egzistuoja begalė būdų, kaip mažais, bet esmingais pakeitimais suteikti savo svetainei naują veidą.

Tinkamiausias svetainės interjeras pagal Zodiako ženklus (5)

Žmonės, gimę po skirtingais Zodiako ženklais, pasižymi ir skirtingais charakteriais. Taip pat skirtingai žiūri į tuos pačius daiktus. Ir apskritai – jie visi skirtingi. Žinoma, žmogaus charakteris ir skonis priklauso ne tik nuo to, koks jo Zodiako ženklas. Nors dauguma atvejų jo supratimas formuojasi darant įtaką aplinkai, vis dėlto nemažai susiję ir su jo intelektualumo bei išsilavinimo lygiu. Suprantama, ir pajamų.

Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus (11)

Yra žmonių, kurie įsitikinę: sėkmė loterijose – ne jiems. Jie niekada neperka loterijos bilietų, vengia dalyvauti žaidimuose, jų nevilioja net galimybė išlošti vertingų prizų. Tačiau sėkmė užklumpa tada, kai visai to nesitikime.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus? (4)

Jaukūs namai – dažno svajonė, tačiau ją išpildyti kartais pritrūksta pinigų, laiko arba fantazijos.