53 kv.m buto interjeras Vilniuje: tegyvuoja šiaurietiškas įvaizdis

 (2)
Šio buto interjeras buvo projektuojamas jaunai dviejų asmenų šeimai. „Jo interjeras neutralesnis, ramesnis. Tai – tipiškas šiaurietiškas būstas, kuriame daug šviesaus medžio, baltos spalvos. Tačiau jis jokiu būdu ne beveidis. Šeimininkų individualumas išreiškiamas drąsiais akcentais, nestandartiniais sprendimais“, - buto įvaizdį apibūdino dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.
© Joana Buividaitė

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Stilizuoto etninio stiliaus staliukai ir iš kailio bei odos apskritimų sudėliotas kilimas interjerui suteikia ritmiškumo ir pagyvina lakonišką erdvę subtiliu egzotiniu prieskoniu.

Mažoje erdvėje itin svarbu funkcionalumas. Kampinė atvirų lentynų konsolė už sofos vizualiai atskiria funkcines zonas ir sukuria papildomos vietos daiktams susidėti.

Virtuvė išskirtinai minimalistinė ir tarsi pranykstanti baltoje sienoje, tad žvilgsnis krypsta ne į buitinę zoną, o į vaizdą pro langą. Nepaisant to, ją projektuojant didelis dėmesys buvo skiriamas funkcionalumui ir komfortui gaminant maistą. O siekiant sukurti „nematomos“ virtuvės įspūdį, baldai buvo projektuojami be rankenėlių – taip vientisi balti fasadai ir stalviršis tarsi susilieja su siena.

Lakoniško dizaino vienspalvei baltai virtuvei spalvingo žaismingumo suteikia atvirose lentynose sudėlioti išgrynintų formų stilingi indai.

Šiame bute įsikūrusi jauna pora dažnai sulaukia svečių, mėgsta rengti vakarėlius ir vaišinti draugus, tad jiems buvo pasiūlyta valgomojo zoną įkurdinti arčiau virtuvės, prie lango, pro kurį atsiveria nuostabi Vilniaus miesto panorama.

Interjere buvo panaudotos dekoratyvinės vertikalios ir horizontalios sieninės lentynos, žaismingai dalijančios erdves ir taip išnaudojančios kiekvieną mažo buto kvadratinį metrą.


Miegamojo interjeras – šiltas ir raminantis. Natūralaus ąžuolo apdaila nuo grindų pereina į sieną, vizualiai auga kaip medis – iki pat lubų. Lakoniško šiaurietiško stiliaus miegamajame įkomponuota lova be galvūgalio – jį atstoja jauki medžio faktūros siena. Taip sukuriamas vientisumo įspūdis.


Skirtingų faktūrų – rusvos zomšos ir lygios juodos odos – pagalvėlės, suderintos su jaukia raštuota pledo faktūra, vizualiai atskiedžia medžio apdailos kuriamą šilumos įspūdį ir padeda sukurti komfortišką interjero temperatūrų pusiausvyrą.

Joanos Buividaitės nuotraukos

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Butai

36 kv.m butas Vilniuje: senovinio interjero romantika (5)

Šis 36 kv.m butas yra įsikūręs senos statybos pastate Vilniuje, Naujamiestyje. Būsto savininkai – jauna pora, kuri turėjo romantišką svajonę – įsikurti senoviškame, išskirtinėmis architektūrinėmis detalėmis pasižyminčiame bute (su aukštomis lubomis, giliomis palangėmis, dideliais langais bei durimis ir t.t.). Pora nelengvą užduotį – sukurti interjerą šiam senam būstui patikėjo architektui Lukui Gadeikiui.

Palėpėje įkurto buto Vilniuje interjeras: stiliaus vientisumas ir įveikti iššūkiai (4)

Agnė Stanikūnaitė yra “Factory” įkūrėja, interjero dizainerė, kurianti industrinio, modernaus stiliaus interjerus.

Modernios klasikos 65 kv.m butas Vilniuje: glamūras jaunos poros namuose (9)

Interjero užsakovai – jauna pora, kuri norėjo prabanga dvelkiančių namų. Interjero projektavimo studijos „Interjero pasaka“ pasirinkimas buvo natūralus sprendimas, nes studija savo kūrybą neretai tapatina su prabangia Art Deco stilistika, persipinančia su klasikiniais elementais.

53 kv.m buto interjeras Vilniuje: tegyvuoja šiaurietiškas įvaizdis (2)

Šio buto interjeras buvo projektuojamas jaunai dviejų asmenų šeimai. „Jo interjeras neutralesnis, ramesnis. Tai – tipiškas šiaurietiškas būstas, kuriame daug šviesaus medžio, baltos spalvos. Tačiau jis jokiu būdu ne beveidis. Šeimininkų individualumas išreiškiamas drąsiais akcentais, nestandartiniais sprendimais“, - buto įvaizdį apibūdino dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

82 kv.m butas Vilniuje: svetimos erdvės virsmas sava

Interjero dizainerė Gintautė Kisieliūtė (interjero studija „Geekydesign“) pasakodama apie šio interjero kūrybinį procesą išskyrė pagrindinę erdvės problemą – užsakovai įsigijo butą, kuriame jau buvo gyventa. Dizainerei naujų buto savininkų suformuluota užduotis buvo pagrindines patalpas pritaikyti jų poreikiams.

44 kv.m butas Vilniuje: mansarda pačioje senamiesčio širdyje (2)

Mansardinio tipo buto įrengimas, pasak dizainerės Dalios Gerasimavičienės („DG interjerai“), visada yra keliantis iššūkius, bet kartu įdomus ir kūrybiškas darbas. Šiame būste kiekvienas kampelis buvo apgalvotas iki smulkmenų, išnaudotos visos įmanomos erdvės. Galutinis rezultatas – patogi ir jauki gyvenamoji erdvė senamiesčio gyventojams.

53 kv.m butas Vilniuje: lengvos prabangos kupinas interjeras (3)

Buto gyvenamajai erdvei dekoruoti dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“ parinko baltą koloritą.

80 kv.m butas Vilniuje: charakteringa klasikinio stiliaus interpretacija

Šis spalvingas, moteriška energija ir elegancija alsuojantis būstas yra įsikūręs Vilniaus mieste, šalia Neries. Jo interjerą kūrė „Jaukumo kūrėjai“ dizainerių duetas – Brigita Petravičiūtė ir Gintarė Garcia. Dizainerių manymu, kuriant interjerą, svarbiausia yra gerai apgalvotas erdvės paskirstymas į atskiras zonas ir tinkamas šių zonų apšvietimas (staliniais, sieniniais šviestuvais, toršerais ir t.t.). Šios pamatinės interjero dizaino vertybės atsiskleidžia ir šiame interjere.

93 kv.m butas Vilniuje: interjeras, kuriame svarbi kiekviena detalė (4)

Dizainerė Vaida Jurkšaitienė, kalbėdama apie individualaus būsto interjero kūrimą sako, kad esminės gero interjero sudedamosios dalys yra tinkamai suprojektuota erdvė bei jos vientisumas. Taip pat labai svarbus yra erdvės užpildymas subtiliais, tarpusavyje derančiais, jaukią atmosferą kuriančiais akcentais. Dėl to ir šiame būste buvo stengiamasi išsaugoti erdvumą ir sukurti puošnų, šviesų ir harmoningą interjerą.

80 kv.m bute Užupyje – milijono vertas vaizdas (9)

„Kai rinkau komandą remontui padaryti, pirma atėjusių žmonių reakcija būdavo tokia: „Ne ne, čia tai jau tikrai nedirbsime!“ – projekto Užupyje pradžią prisimena interjero dizainerė Indrė Mylytė-Sinkevičienė. Bet po keleto mėnesių išryškėjęs vaizdas atpirko visus vargus. Butas, už kurio lango spindi Užupio angelas, iš landynės virto stilingais namais, kuriuose darniai sugyvena skirtingų epochų elementai.