KONKURSAS: mano mylimiausia orchidėja

 (3)
Orchidėjagėlė, kuri puošia daugelio lietuvių namus. Kviečiame dalyvauti naujausiame konkurse ir galbūt būtent Jums atiteks vertingi bei naudingi prizai.
<span style="color: #ff40ff;">KONKURSAS:</span> mano mylimiausia orchidėja
© Shutterstock nuotr.

Jums tereikia į žemiau esančią plaformą įkelti savo gražiausios orchidėjos nuotrauką. 1 vietos laimėtoją Lietuvos orchidėjininkų draugija apdovanos rūšine orchidėja; 8 žurnalo „Orchidėjos“ numeriais ir 2 kvietimais į tarptautinę egzotinių augalų parodą „Žali horizontai“. 2 vietos nugalėtojui atiteks 6 žurnalo „Orchidėjos“ numeriai ir 2 bilietai į parodą. 3 vietos laimėtojui atiteks 4 žurnalo „Orchidėjos“ numeriai ir galimybė su dar vienu žmogumi apsilankyti augalų parodoje. Nugalėtojai bus paskelbti rugsėjo 5 d., juos išrinks prizų steigėjai. Jei nepavyksta įkelti nuotraukos, rašykite: manonamai@delfi.lt

Daugiau informacijos apie parodą galite rasite ČIANUGALĖTOJAI

1 VIETA

Ingos gėlė:
http://www.manonamai.lt/konkursai/dalyvauk-ir-laimek/konkursas-mano-mylimiausia-orchideja.d?id=72059582#dpc-c:588:p:71758

2 VIETA

Laimos gėlė:
http://www.manonamai.lt/konkursai/dalyvauk-ir-laimek/konkursas-mano-mylimiausia-orchideja.d?id=72059582#dpc-c:588:p:71672

3 VIETA

Jolantos gėlė:
http://www.manonamai.lt/konkursai/dalyvauk-ir-laimek/konkursas-mano-mylimiausia-orchideja.d?id=72059582#dpc-c:588:p:71688

4 VIETA (PASKATINAMOJI)

Bronės gėlė:
http://www.manonamai.lt/konkursai/dalyvauk-ir-laimek/konkursas-mano-mylimiausia-orchideja.d?id=72059582#dpc-c:588:p:71788

Su nugalėtojais asmeniškai susisieks konkurso prizų steigėjai.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Dalyvauk ir laimėk

KONKURSAS: pasikvieskite į namus tikrąjį pavasarį!

Pavasaris šiemet mus tikrai vedžioja už nosies, tačiau neverta nusiminti!

Už kavos puodelio nuotrauką - kvepiantys prizai (5)

Kartu su lapkričio numeriu kiekvienam žurnalo "Mano namai" prenumeratoriui išsiuntėme malonų siurprizą - kvapnios kavos "Aroma Gold". Mėgaukitės gerdami nuostabią kavą ir skaitydami žurnalą, kurį kurti jūs ir įkvepiate!

Konkursas kūrybingiems: nustebinkite šviestuvo dizainu ir užsidirbkite (1)

Šabloniški sprendimai vis rečiau tenkina mūsų poreikius. Tampame vis išrankesni savo aplinkai, be to, dažniau norime patys ją kurti ir tobulinti. Dabar turite progą realizuoti savo kūrybines idėjas! LED šviestuvų gamintoja „Elmo technologijos“ kviečia dalyvauti konkurse „Sukurk šviestuvo dizainą ir užsidirbk“.

KONKURSAS: kas savaitę laimėkite po 10 litrų SADOLIN sienų dažų! (2)

Ketinate atnaujinti namus, tačiau niekaip neapsisprendžiate, kokia spalva tiktų Jūsų sienoms? Mes žinome, kaip padėti!

Konkursas: sukurk šviestuvo dizainą ir užsidirbk! (7)

Moderniems šviestuvams priskiriamos funkcijos atveria daugybę naujų galimybių projektuojant interjerus ir meta iššūkį surasti reikiamo dizaino šviestuvą.

KONKURSAS: mano mylimiausia orchidėja (3)

Orchidėja – gėlė, kuri puošia daugelio lietuvių namus. Kviečiame dalyvauti naujausiame konkurse ir galbūt būtent Jums atiteks vertingi bei naudingi prizai.

KONKURSAS: laimėk kambario perdažymą! PASKELBTAS NUGALĖTOJAS

Jau seniai svajojote perdažyti patalpas kitomis spalvomis? Dabar pats laikas permainoms! Turbūt sutiksite, kad spalvos namų interjere turi didelę galią: jos skatina mūsų vaizduotę, leidžia susikurti jaukią aplinką ir netgi daro įtaką kasdienei nuotaikai. Taigi, „Vivacolor“ šiandien Jums sako: „gana atidėlioti perdažymą ir atsinaujinkite dar šį pavasarį!“

KONKURSAS: pasidalinkite patarimu ir laimėkite prizą už 76 eurus

Jau galime pajusti, kad pavasaris ateina. Tad kviečiame sudalyvauti konkurse ir galbūt būtent Jūs atnaujinsite savo indų kolekciją.

Neeilinė galimybė: prenumeruok žurnalą MANO NAMAI ir laimėk vertingą prizą! PASKELBTAS NUGALĖTOJAS

Visi iki balandžio 5 dienos užsiprenumeravę ar pratęsę žurnalo MANO NAMAI prenumeratą dalyvauja žaidime – laimėtojui dovanosime 1000 Eur vertės keraminę „Villeroy & Boch“ virtuvinę plautuvę.

KONKURSAS: atsakyk į klausimą ir laimėk 100 eurų vertės prizą!

Šįkart du skaitytojus apdovanosime „Iittala“ prizais. Jums tereikia atsakyti į apačioje esantį klausimą ir Jūs galėsite laimėti arbatinuką arba 4 puodelių rinkinį.

KONKURSAS: kuriame namų nuotaiką patys NUGALĖTOJAI (1)

Norite užpildyti tuščias namų sienas nepakartojamais meno kūriniais? Dalyvaukite konkurse ir laimėkite spalvinimo drobę su pasirinkta iliustracija!

KONKURSAS: mieliausia ir jaukiausia mano namų vieta LAIMĖTOJAI (4)

Rudenį vis daugiau laiko praleidžiame namie. Dėl to natūraliai imame dailinti ir namų aplinką. Kuris kampelis Jums mieliausias? Pasidalinkite nuotrauka žemiau esančioje platformoje ir laimėkite išvardintus prizus.

KONKURSAS: išrink jaukiausią namų aksesuarą ir laimėk paskelbti nugalėtojai (19)

Net penkis skaitytojus apdovanosime 15 eurų vertės „H&M“ dovanų kortelėmis, su kuriomis galėsite įsigyti „H&M“ HOME prekių.

KONKURSAS: pavasarinis tvarkymasis paskelbti nugalėtojai (4)

Pavasaris jau už lango – pats metas jį pasikviesti ir į namus! Juk nejučia atlėks ir Velykos.