Reklama

11 interjero patarimų, kurių būtina klausyti

Namai kelia Jums nuobodulį ir vėl norite permainų? Pateikiame Jums 11 interjero patarimų, kuriuos pritaikius būstas įgaus naują veidą ir galbūt pavyks išvengti eilinio remonto. Sumaniomis gudrybėmis dalijasi dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.
© BoConcept nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Interjero stilius

Visų pirma, sprendimas, kuris nulems jūsų namų dizainą, yra pasirinktas interjero stilius. Jeigu jums artima estetika, minimalizmas, norite, kad gyvenamoje erdvėje vyrautų vientisa, bet nenuobodi nuotaika, rinkitės skandinavišką interjero stilių. Daugiau idėjų, kaip tai padaryti galite skaityti ČIA ir ČIA

11 interjero patarimų, kurių būtina klausyti
© BoConcept nuotr.

Viską išneškite

Pradėkite nuo vieno kambario – iš jo išneškite visus aksesuarus ir suskirstykite juos į tris grupes. Pirmoje grupėje turėtų atsirasti nenaudojami daiktai (paaukoti, išmesti, perdirbti), antroje – sentimentų nesukeliantys ir tiesiog užimantys vietą, o trečioje – brangūs ir reikalingi daikčiukai. Atgal į kambarį pradėkite nešti daiktus iš trečios grupės, ir vėliau, jeigu prireiks, iš antrosios.

11 interjero patarimų, kurių būtina klausyti
© BoConcept nuotr.

Paveikslai

Namams savitumo gali suteikti Jūsų mėgstami paveikslai.Tačiau labai svarbu parinkti tinkamą aukštį. Aukštis nuo grindų turėtų būti toks, jog paveikslo vidurys būtų akių aukštyje. Be to, nepamirškite apšvietimo svarbos. Tai ypač aktualu mažesnėms patalpoms. Tinkamos liuminescencinės lempos į paveikslus galite nukreipti taškinius šviestuvus. Svarbiausia, parinkti šviesos šaltinio kampą, jog nesusidarytų šešėliai ir apšvietimas kuo mažiau skirtųsi nuo natūralios šviesos.

11 interjero patarimų, kurių būtina klausyti
© BoConcept nuotr.

Užsakymo nr.: PT_74606886

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Šiuolaikiški namai

Dizaino gudrybės, kurios pravers ir namuose, ir biure (1)

Šiuolaikinis gyvenimo tempas – tikrai beprotiškas. Tačiau jam stabilumo bei balanso gali suteikti ir teisingai parinkti baldai. Jie ne tik padės racionaliau, patogiau susidėlioti, pasiruošti laukiančioms užduotims, bet ir sukurti darbingą atmosferą. Kaip nepasiklysti tarp daugybės galimybių, pataria Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

11 interjero patarimų, kurių būtina klausyti

Namai kelia Jums nuobodulį ir vėl norite permainų? Pateikiame Jums 11 interjero patarimų, kuriuos pritaikius būstas įgaus naują veidą ir galbūt pavyks išvengti eilinio remonto. Sumaniomis gudrybėmis dalijasi dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

Dizainerė pataria: kaip išsirinkti tinkamus baldus, kad vėliau nesigailėtumėte

Visi bent jau teoriškai žinome, kad tinkamų baldų pasirinkimą lemia ne vien tik susižavėjimas jų išoriniu grožiu. Baldą perkame ne vieniems ir net ne keleriems metams, tad jo stilius ir konstrukcija turi būti nesenstantys. Todėl labai svarbu prieš perkant tai įvertinti, taip pat atkreipti dėmesį į išskirtines detales bei kokybę. Esminius patarimus pateikia dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

Paprasti būdai, kaip namuose sukurti minimalistišką interjerą (7)

Minimalizmas suteikia galimybę išreikšti save be iššaukiamų aksesuarų ar neįprastų formų baldų. Jei jums patinka paprastumas ir griežtas dizainas, minimalizmas – tai, ko jums reikia. Kaip susikurti tokią atmosferą, pataria dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

Esminiai patarimai, kaip įsirengti miegamąjį (1)

Miegamasis turėtų būti šventovė – ramybės oazė po triukšmingos dienos, vieta pailsėti, nusivilkus darbo drabužius, jaukus kambarys, kuriame galima pažiūrėti filmą. Na, o visų pirmiausia, miegamasis turi būti patogi vieta miegui.

Kuriantiems interjerą patiems: 10 dažniausiai pasitaikančių dizaino klaidų (5)

Keli maži patobulinimai interjere gali padaryti stebuklus. Atskyrus teisingą nuo neteisingo, užgriozdintą ir chaotiška erdvę galima paversti tvarkinga, subalansuota, raminančia. Taigi, išsiaiškinkime, kas interjere leistina, o ko reikėtų vengti. Kaip tai paversti realybe, pataria dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

Išsikraustome į kiemą: 6 lauko erdvės įrengimo tendencijos, kurios vyraus 2017 m. šiltąjį sezoną

Ar jau pradėjote ruoštis savo terasos atidarymui? Nors kol kas sunku patikėti, bet šiltos dienos vis tiek kažkada ateis. Tam, kad laukimas neprailgtų, pasirūpinkime, jog būtų kur jaukiai leisti pavasario, vasaros vakarus ar savaitgalius. Šį sezoną modernus betonas, kaltas metalas ir plastikiniai baldai, imituojantys medį, išlaikys savo aktualumą. Tiesa, pastebima tendencija naudoti ir natūralias medžiagas, taip pat pasitelkti retro įkvėptą stilių ir vėsias, raminančias spalvas. Nepaklysti tarp pasirinkimų padės JustinosLazdauskaitės iš daniškų baldų salono „BoConcept“ patarimai.

5 idėjos, kurios padės susikurti tokį interjerą, kuris visuomet išliktų stilingas

Kartais, rodos, imamės kardinalių priemonių norint atnaujinti namus. Tačiau gali pakakti vieno teisingo pasirinkimo. Tai gali būti daili sofa, originalus valgomojo stalas ar aptakių formų krėslas. Svarbiausia, skirti laiko paieškai. Ją palengvinti bando Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

10 dalykų, kurių niekas jums neatskleidė apie mažo būsto įrengimą (7)

Maži butai turi savo privalumų – jie kainuoja pigiau, todėl galima sau leisti išsinuomoti ar įsigyti tokį pačiame miesto centre, be to, jie dažnai būna labai jaukūs. Žinoma, jei yra skoningai ir išmaniai įrengti. Kaip tai padaryti, pataria interjero dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

8 patarimai, kaip efektingai atnaujinti namus prieš šventes (5)

Dizaino gerbėjai, dėmesio: oficialiai atėjo pavasaris. Tuo metu, kai lauke niūrią pilkumą keičia saulė ir žaluma, šiokio tokio atnaujinimo prašosi ir interjeras. Jūsų erdvei sužydėti padės šio sezono tendencijos.