Reklama

Į statybos medžiagų prekybos salę – automobiliu

Į vis daugiau statybos prekių „Senukų“ tinklo parduotuves „Statybų duona“ galima įvažiuoti ir automobiliu, čia pat kraunant prekes. „Statybų duona Drive-in“ jau atidaryta Vilniuje, netrukus naują paslaugą galės išbandyti ir kauniečiai.
© Gamintojo nuotr.

Pirkėjų srautas išaugo

Pernai „Senukų“ prekybos tinklas reorganizavo specializuotas statybinių medžiagų parduotuves „Statybų duona“ Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, pasiūlydamas pirkėjams apsipirkti, į prekybos salę įvažiavus automobiliu. Įvertinus rezultatus, nuspręsta šią paslaugą pirkėjams suteikti ir kitų didmiesčių – Vilniaus bei Kauno – pirkėjams.

„Po rekonstrukcijos, kuri mums kainavo per 300 tūkst. eurų, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje sulaukėme beveik ketvirtadaliu didesnio pirkėjų srauto. Todėl nusprendėme, kad naujojoje „Senukų“ parduotuvėje Vilniuje, įsikūrusioje prekybos slėnyje „Nordika“, o netrukus – ir Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ irgi teiksime „Drive-in“ paslaugą ratuotiems pirkėjams“, - sako „Senukų“ generalinis direktoriaus Arvydas Šapola.

Į statybos medžiagų prekybos salę – automobiliu
© Gamintojo nuotr.

Visų apsiperkančių vairuotojų „Statybų duona Drive-in“ laukia specialios nuolaidos, aktualios akcijos ir ypatingi pasiūlymai. Tuo tarpu didmenininkai ir naujakuriai visuomet gali kreiptis į vadybininkus dėl individualių kainų ir prekių pristatymo.

„Drive-in“ galima ne tik įsigyti prekes, bet ir išsinuomoti statyboms ar remontui atlikti reikalingus įrankius.

Klaipėdoje pastoviai apsiperkantis statybininkas Vaidotas, sako, kad „Drive-in“ jam labiausiai patinka dėl laiko taupymo.

„Tikrai patogu atvažiuoti ir viską vienu sykiu pasikrauti, nes anksčiau reikėjo iš lentynos į vėžimėlį dėti, prie kasos išsikrauti, po to tik į automobili prekes susidėti. Daug laiko sugaišdavau, o dabar - vienas malonumas“, - sako Vaidotas.

Į statybos medžiagų prekybos salę – automobiliu
© Gamintojo nuotr.

Poreikį naujovėms diktuoja pirkėjai

Pasak A.Šapolos, pirkėjų lūkesčiai keičiasi. Jie nori didelio kokybiškų prekių pasirinkimo, tačiau tuo pačiu – apsipirkti vis greičiau, negaištant laiko eilėse.

Todėl mes žengiame koja kojon bei siūlome ne tik gausų asortimentą, bet ir moderniausius apsipirkimo būdus. „Senukų“ vadovas sako, kad poreikį naujovėms diktuoja siekis tobulinti pirkėjų aptarnavimo kokybę.

Į statybos medžiagų prekybos salę – automobiliu
© Gamintojo nuotr.

„Reorganizavome parduotuves taip, kad tiek profesionaliems meistrams, tiek žmonėms, remontuojantiems ar atnaujinantiems savo būstą, apsipirkimas būtų kuo greitesnis ir patogesnis“, - sako A. Šapola.

Anot jo, laiką taupantiems apsipirkimą pagreitins ir konsultantų komanda, kuri pasiruošusi pagelbėti prie kiekvienos prekių grupės.

„Mūsų pirkėjai yra patys svarbiausi teisėjai. Todėl visos „Senukų“ tinklo pastangos yra orientuotos į greitą ir profesionalų aptarnavimą“, - sako A.Šapola.

Užsakymo nr.: PT_71342532

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

NT patarimai

Kaip skiriasi būstų kainos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Ukrainoje?

Nekilnojamojo turto skelbimų portaluose kasdien skelbiama apie daugybės butų bei namų pardavimą. Kokio ploto būstai vertinami ir kokios jų kainos skirtingose šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Ukrainoje?

Senosios medinės kaimo sodybos: kodėl ir kaip jas tausoti?

Kai kalbame apie paveldą, prieš daugelio iš mūsų akis visų pirma iškyla didingi gamtos ir žmogaus sukurti monumentai, bažnyčių bokštai, viduramžių tvirtovės ir pilys, muziejinės ir antikvarinės vertybės bei panašūs dalykai. Kur kas rečiau pagalvojame apie tai, kad kiekvienas iš mūsų, leidžiantis vasaras senelių sodyboje ar galvojantis įsigyti ramų kampelį kokybiškam poilsiui atokiau nuo miesto šurmulio, turi galimybę savomis rankomis prisiliesti prie vertingo kultūros paveldo, prisidėti prie jo saugojimo ir puoselėjimo. Senosios kaimo sodybos, jų medinė architektūra ir jas supanti aplinka – unikalus ir vertingas palikimas.

Kur gyventi – mieste ar užmiestyje?

Renkantis nuosavą būstą tenka pasverti daugybę svarbių aspektų: kainą, dydį, apdailos tipą ir panašiai. Visgi vienas svarbiausių sprendimų, ieškant nuolatinių namų, yra vieta. Gyvenama erdvė tiek mieste, tiek užmiestyje turi savų privalumų bei trūkumų. Tad kur gyventi yra geriau?

Paprastas būdas išvengti net mažiausios kibirkšties namuose

Nedidelis gaisro židinys vos per pusę minutės gali tapti nevaldomas, o per 5 minutes liepsnos jau gali apglėbti visą pastatą. Nemažą dalį gaisrų sukelia gedimai elektros tinkle, pavyzdžiui, netvarkingas elektros jungiklis ar skydinė, pažeistas laidas. Tokiems gaisrams užkirsti kelią gali pažangus ir pakankamai paprastas skydinėje montuojamas įrenginys AFDD+.

Statybos sodo sklype: kaip nepažeisti trečiųjų asmenų teisėtų interesų?

Sodo sklype, nerengiant teritorijų planavimo dokumentų ar žemės valdos projektų ir nekeičiant pagrindinės žemės naudojimo paskirties, galima statyti ar rekonstruoti vieną vienbutį gyvenamąjį namą arba vieną sodo namą ir jų priklausinius. Svarbiausias reikalavimas – nepažeisti trečiųjų asmenų teisėtų interesų.

Ar statinį galima naudoti be statybos užbaigimo procedūras?

Naujai pastatytą ar rekonstruotą statinį naudoti galima tik atlikus statybos užbaigimo (SU) procedūras – įsitikinus, kad statybos darbai užbaigti pagal statinio projekto sprendinius, ir jį įregistravus Nekilnojamojo turto registre (NTR). Šie reikalavimai nėra privalomi tik vieno ir dviejų butų gyvenamųjų namų, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų bei kitų nesudėtingųjų statinių statybos atvejais.

Būstas sostinėje: koks pirkinys yra tinkamiausias jaunai šeimai?

Po pastarųjų metų intensyvaus būsto kainų augimo, pirkėjams galvos skausmą kelią ne jų kaina, o milžiniška pasiūla. Sostinėje ketinantiems įsigyti nuosavą būstą – rinktis tikrai yra iš ko. Tačiau ekspertai pastebi, kad dėl didelės būsto pasiūlos pirkėjams sunku apsispręsti, ką verta pirkti, todėl pateikė keletą esminių patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Kodėl pasyvų namą nuo šiol pasistatyti bus lengviau?

Kartu su pavasariu Lietuvoje prasideda ir pirmieji statybų darbai. Šiais metais išdygsiančių pastatų savininkai privalės užtikrinti, kad būstas būtų energiškai efektyvus ir atitinkų valstybės pastatams keliamus reikalavimus – A+ klasę. Vis dėlto, dauguma besistatančiųjų nuosavą namą tikisi, kad jis ne tik taupys energiją, bet ir užtikrins komfortišką gyvenimą, todėl Lietuvoje sparčiai plinta trečiųjų šalių statybos vertinimo standartai, kaip „Breem“, „Leed“, „žaliųjų pastatų“ bei vienas populiariausių Europoje – pasyviųjų namų standartas („Passive House Standard”). Svajojantiems apie pastarąjį, gera žinia – nuo šiol pasistatyti pasyvų namą dar paprasčiau.

Pasiruošimas namų remontui: pirmieji žingsniai

Pradedant namų renovacijos projektą, paprastai kiekvienam iš mūsų kylą dvejonės, sustiprėja nerimo jausmas. Juk yra daugybė sprendimų, kuriuos reikia priimti taip, kad šie tilptų į biudžetą, atspindėtų mūsų norus bei atitiktų gyvenimo būdą. Pateikiame keletą paprastų patarimų, kurie padės namų remontą paversti kiek malonesne patirtimi.

Pats metas atskirti, kas yra ypatingasis, neypatingasis ar nesudėtingasis statinys

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) specialistams neretai tenka konsultuoti gyventojus statinių priskyrimo tam tikrai kategorijai klausimais. Iš tikrųjų svarbu teisingai nustatyti numatomo statyti pastato ar inžinerinio statinio kategoriją norint išsiaiškinti, koks projektas turi būti parengtas, kokie reikalavimai keliami projekto vadovui ir kitiems statybos techninės veiklos pagrindinių sričių (STVPS) vadovams. Nuo statinio kategorijos priklauso ir statybą leidžiančio dokumento (SLD) privalomumas.