Įsirenginėjantiems ir kuriantiems namus – naujas portalas DarauPats.lt

Atėjus pavasariui visi norime pokyčių. Pirmiausiai pradedame nuo savo artimiausios aplinkos – namų, sodų, sklypų. Nuo šiol į pagalbą galėsite pasitelkti ir naują portalą DarauPats.lt.
Įsirenginėjantiems ir kuriantiems namus – naujas portalas DarauPats.lt
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Didžiuojamės sukūrę išskirtinį tinklapį, kuriame rasite profesionalų ir skaitytojų jau išbandytų patarimų. Iki šiol lietuviški portalai koncentravosi į jaukias idėjas, tapdavo įkvėpimo šaltiniais, tačiau nuo šiol galėsite naudotis ir šiuo virtualiu praktinių patarimų gidu. Nors portalas bus nuolat pildomas profesionalų rekomendacijomis, tačiau redaktoriai lauks ir skaitytojų įžvalgų. Tikimės, kad šis puslapis bus ypač įdomus vyrų auditorijai", – teigia DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

DarauPats.lt rasite rubrikas „Statybos", „Apdaila", „Aplinka" ir „Darau Pats". Šiose nuolat atnaujinamose kategorijose galėsite skaityti patarimus nuo čiaupo pasirinkimo iki pamatų įsirengimo. Rubrikoje „Darau Pats" ypač laukiama skaitytojų iniciatyva ir patirtis - juk ne vienas lietuvis yra įsirengęs terasą, pavėsinę, pats meistravęs viską nuo šašlykinės iki namo.

Išskirtinė rubrika – „Meistrai". Joje skaitytojai galės rekomenduoti padėjusį meistrą, įkelti skelbimus turės galimybę ir patys specialistai.

DarauPats.lt redakcija taip pat su savo skaitytojais kasdien susitiks ir „Facebook" profilyje, kuriame ne tik pateiks įdomybių, patarimų, tačiau ir kvies dalyvauti konkursuose praktiškiems prizams laimėti.

Šiuo metu DELFI grupei priklauso skaitomiausias naujienų portalas DELFI, jaukaus būsto idėjų svetainė Manonamai.lt, įkvėpimo šaltinis Moteris.lt, taip pat sveikos, gražios, skanios, karštos ir linksmos 5braskes.lt, jaunas, žavus ir veiklus Cosmopolitan.lt, merginų portalas Panele.lt, puslapis Tavovaikas.lt skirtas visiems planuojantiems, besilaukiantiems ir vaikus auginantiems tėvams, kelionių portalas Perpasauli.lt, skelbimų puslapis Alio.lt, ekologijos, aplinkos ir gamtos naujienų tinklalapis Grynas.lt, žvaigždžių gyvenimą iš arti stebintis Klubas.lt. DELFI tinklalapių grupės partneriai: pramogų laisvalaikio portalas Mieste.lt ir portalas žvejams Kablys.lt.

DELFI nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Group".

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: sumanios batų lentynos idėjos

Netvarkinga batų krūva interjero tikrai nepuošia. Tie, kurie nenori pirkti standartinės batų lentynos, bet nori batus laikyti tvarkingai, gali nesudėtingai ją pasigaminti patys. Pateikiame keletą originalių Darau Pats batų lentynos projektų.

Darau pats: terasa, kurios sprendimas atsiėjo vos 95 eurus (3)

Terasa yra ne tik jauki vieta, kurioje malonu leisti laiką šiltuoju metų laiku, bet kartu ji gali daliai papildyti namo eksterjerą. Dalinamės skaitytojo Dariaus Darau Pats terasos projektu.

Darau pats: sūpynės vaikams ir lauko stalas iš medienos (3)

Vasaros metu dažnai atsiranda daugiau laiko užsiimti įvairiais darbais, kuriems anksčiau nebuvo laiko. Mūsų skaitytojas Algirdas pasidalino savo pirmaisiais vasariškais Darau Pats projektais iš medienos – vaikams skirtomis sūpynėmis bei lauko stalu.

Darau pats: būdai, kaip panaudoti seną medinį langą

Jeigu neseniai keitėte medinius langus į naujus, neskubėkite senųjų išmesti. Seni mediniai langai turi vintažinio žavesio, kurį galima išnaudoti interjero dekoravimui. Pristatome keletą idėjų, kaip tokias statybines atliekas transformuoti į žavius namų akcentus.

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.