Įsirenginėjantiems ir kuriantiems namus – naujas portalas DarauPats.lt

Atėjus pavasariui visi norime pokyčių. Pirmiausiai pradedame nuo savo artimiausios aplinkos – namų, sodų, sklypų. Nuo šiol į pagalbą galėsite pasitelkti ir naują portalą DarauPats.lt.
Įsirenginėjantiems ir kuriantiems namus – naujas portalas DarauPats.lt
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Didžiuojamės sukūrę išskirtinį tinklapį, kuriame rasite profesionalų ir skaitytojų jau išbandytų patarimų. Iki šiol lietuviški portalai koncentravosi į jaukias idėjas, tapdavo įkvėpimo šaltiniais, tačiau nuo šiol galėsite naudotis ir šiuo virtualiu praktinių patarimų gidu. Nors portalas bus nuolat pildomas profesionalų rekomendacijomis, tačiau redaktoriai lauks ir skaitytojų įžvalgų. Tikimės, kad šis puslapis bus ypač įdomus vyrų auditorijai", – teigia DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

DarauPats.lt rasite rubrikas „Statybos", „Apdaila", „Aplinka" ir „Darau Pats". Šiose nuolat atnaujinamose kategorijose galėsite skaityti patarimus nuo čiaupo pasirinkimo iki pamatų įsirengimo. Rubrikoje „Darau Pats" ypač laukiama skaitytojų iniciatyva ir patirtis - juk ne vienas lietuvis yra įsirengęs terasą, pavėsinę, pats meistravęs viską nuo šašlykinės iki namo.

Išskirtinė rubrika – „Meistrai". Joje skaitytojai galės rekomenduoti padėjusį meistrą, įkelti skelbimus turės galimybę ir patys specialistai.

DarauPats.lt redakcija taip pat su savo skaitytojais kasdien susitiks ir „Facebook" profilyje, kuriame ne tik pateiks įdomybių, patarimų, tačiau ir kvies dalyvauti konkursuose praktiškiems prizams laimėti.

Šiuo metu DELFI grupei priklauso skaitomiausias naujienų portalas DELFI, jaukaus būsto idėjų svetainė Manonamai.lt, įkvėpimo šaltinis Moteris.lt, taip pat sveikos, gražios, skanios, karštos ir linksmos 5braskes.lt, jaunas, žavus ir veiklus Cosmopolitan.lt, merginų portalas Panele.lt, puslapis Tavovaikas.lt skirtas visiems planuojantiems, besilaukiantiems ir vaikus auginantiems tėvams, kelionių portalas Perpasauli.lt, skelbimų puslapis Alio.lt, ekologijos, aplinkos ir gamtos naujienų tinklalapis Grynas.lt, žvaigždžių gyvenimą iš arti stebintis Klubas.lt. DELFI tinklalapių grupės partneriai: pramogų laisvalaikio portalas Mieste.lt ir portalas žvejams Kablys.lt.

DELFI nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Group".

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.

Darau pats: 4 lesyklėlių projektai, kuriuos galite išbandyti dar šią žiemą (1)

Žiema yra metas, kai kiemo bei sodo čiulbuonėliams prireikia pagalbos ieškant maisto, todėl ne vienas iš mūsų šiuo metų laiku lauke kabiname įvairiausias lesyklėles. Kviečiame susipažinti su keliais paukščių lesyklėlių Darau Pats projektais, kuriuos galite išmėginti dar šią žiemą.