Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.
© Shutterstock

PVC vamzdžiai – plastikiniai vamzdžiai naudojami vandens, dujų ir cheminių medžiagų perdavimui. Kadangi PVC vamzdžiai yra įvairaus dydžio ir tvirtumo, jie yra plačiai naudojami statybos pasaulyje.

Pastaraisiais metais šia medžiaga vis dažniau naudojasi ir įvairių Darau Pats projektų mėgėjai. Jiems PVC vamzdžiai patrauklūs yra dėl jų surenkamojo pobūdžio bei didelio atsparumo. Taigi pateikiame keletą tokių vamzdžių panaudojimo būdų.

Batų lentyna. Dėl tuščiavidurės vamzdžių formos, jie visiškai nesudėtingai gali būti transformuoti į lentyną. Pavyzdžiui, horizontaliai sumontuotuose vamzdžiuise galima laikyti batus; į vertikaliai sumontuotus vamzdžius galima sudėti sodo įrankius (grėblius, šakes, kastuvus).

Vertikalus daržas. PVC vamzdžius galima pasitelkti įsirengiant vertikalų daržą.

Start your new project

A post shared by harrys plumbing Service (@harrys_plumbing) on Dec 5, 2017 at 4:34am PST

Vaikų žaidimo aikštelė. Yra daugybė būdų, kaip šią medžiagą panaudoti vaikų žaidimo aikštelėje. Iš vamzdžių galima padaryti žaidimų namelio konstrukciją, futbolo vartus, kamuoliukų baseiną ir t.t.

🍉 The M A R K E T P L A C E is open for business! • Yesterday I was a very dangerous gun owner... a $4 glue gun and I kicked some serious ass 👊🏼. • I absolutely love how versatile PVC Pipe is and how many cool DIY projects you can do. • The market stand is made from: IKEA material - Canopy | PVC Pipe - Frame | Target Bookshelf - Counter We lined the counter and the kitchen backsplash with marble contact paper for a detailed touch. • The boys love the space that was created and YES, all we do is pretend grocery shopping and then we cook up the veggies! I absolutely love how it turned out and we are even getting some math practice with the play cash register 💵. • #momlife #imdangerous #diymeisie #diy #pvcpipeproject #pvcmarketplace #marketplace #imagination #imaginaryplay #cashregister #roleplay #gluegun #gluegunfun #thestoreisnowopen #pvcpipemarketstand #pvc #playingwithapurpose #lifelessons

A post shared by Gina (@diymeisie) on May 3, 2017 at 8:31am PDT

Dviračio stovas. Iš vamzdžių galima susimontuoti dviračių stovą.

Vištų gardas. Iš vamzdžių nesudėtinga sukonstruoti lengvą gardo konstrukciją.

Baldai. PVC vamzdžius galima panaudoti net baldų gamyboje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.

Studentų pastatytas netradicinis stebėjimo bokštas Estijos pelkėje

Estijos Dailės akademijos Architektūros ir interjero katedros studentai sukūrė stebėjimo bokštą vienoje iš didžiausių Estijos pelkių. Ši pelkė kiekvienais metais, nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, sulaukia nemažai paukščių stebėtojų bei gamtos mylėtojų, todėl tokiai vietai yra itin aktuali tinkama infrastruktūra, kuria kelis pastaruosius metus rūpinasi minėtas institutas.

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.