Darau pats: 4 lesyklėlių projektai, kuriuos galite išbandyti dar šią žiemą

 (1)
Žiema yra metas, kai kiemo bei sodo čiulbuonėliams prireikia pagalbos ieškant maisto, todėl ne vienas iš mūsų šiuo metų laiku lauke kabiname įvairiausias lesyklėles. Kviečiame susipažinti su keliais paukščių lesyklėlių Darau Pats projektais, kuriuos galite išmėginti dar šią žiemą.
© Unsplash

1. Darau Pats: lesyklėlė už 10 eurų

Skaitytojas Eduardas dalijasi su portalo DarauPats.lt skaitytojais išsamia instrukcija, kaip susimeistrauti panašią lesyklą. Tokia lesyklėlė tekainuoja 10 eurų, o jai reikia šių medžiagų: OSB drožlių plokštės, trijų sluoksnių faneros, medinės šluotos koto, vieneto bituminės stogo dangos čerpių, dalies varinio vamzdžio, varinės vielos, bambuko padėkliuko, skardos gabalėlio, PVA klijų ir dažų.

2. Darau Pats: lesyklėlė – sodo žibintas už 70 eurų

Darbas originalių projektų mėgėjams – lesyklėlė, kuri pasitarnauja ir kaip sodo žibintas. Žinoma, kadangi tokia lesyklėlė atlieka kelis vaidmenis, ją pasigaminti kainuos kiek daugiau, ši lesyklėlė – šviestuvas, kainuoja apie 70 eurų. Reikalingos medžiagos: tekintas turėklo statramstis 3 vnt. apie 12 eurų; Stiklo audinio tapetas 1 kv. m. apie 2,5 eurų; Klijuota fanera 1 kv.m. apie 6 eurus; Faneros juostelė 2 vnt. apie 2 eurus; Medienos impregnantas 1l apie 6 eurus; Gruntas (universalus aerozolinis) 1 vnt. apie 7 eurus; Aerozoliniai dažai balti 1 vnt. apie 7 eurus; Aerozoliniai dažai auksiniai 1 flakonėlis apie 7 eurus; Sukta džiuto virvė 6 mm 15 m apie 8 eurus; Suktas špagatas apie 3 eurus; Sodo žibintas apie 3 eurų; Žalios žolės – iš pelkės; Hermetikas apie 3 eurus; Lipalas apie 1 eurą; Medsraigčiai 12 vnt.

3. Darau Pats: lesyklėlė iš atlikusių medžio lentučių

Ši lesyklėlė – nesudėtingas projektas, kurį galima įgyvendinti itin greitai. Jai projekto autoriai rekomenduoja naudoti iš praėjusių meistravimo darbelių ar kitų veiklų užsilikusias medienos lentutes.

4. Darau Pats: originali idėja – lesyklėlė iš kokoso
Skaitytoja Kristina dalijasi įdomia idėja, kaip iš kokoso riešuto sumeistrauti originalią paukščių lesyklėlę. Tai lengvas projektas, kurio sudėtingiausia ir atsakingiausia dalis – dalies kokoso nupjovimas siaurapjūkliu. Tada per atsiradusią angą reikia išskobti riešutą, kad kevalas liktų tuščias. Tuomet belieka pragręžti skyle virvei ant kurios bus kabinam ši lesyklėlė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: kaip pagaminti tipi palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.

Darau pats: 4 lesyklėlių projektai, kuriuos galite išbandyti dar šią žiemą (1)

Žiema yra metas, kai kiemo bei sodo čiulbuonėliams prireikia pagalbos ieškant maisto, todėl ne vienas iš mūsų šiuo metų laiku lauke kabiname įvairiausias lesyklėles. Kviečiame susipažinti su keliais paukščių lesyklėlių Darau Pats projektais, kuriuos galite išmėginti dar šią žiemą.

Darau Pats: nesudėtinga paukščių lesyklėlė iš butelio ir lentų (1)

Žiema – gamtos sąstingio metas. Žemei pasidengus sniegu, paukštukams, kurie yra laukiami sodo svečiai, nėra lengva susirasti maisto. Lesyklėlė yra geras būdas pasirūpinti šiais mažaisiais sodo gyventojais ir užtikrinti, kad jie ir toliau apsilankys mūsų valdose. Mesitras Jonas Udris dalinasi šventišku vaizdo įrašu, kuriame pasakoja, kaip nesudėtingai pagaminti lesyklėlę iš butelio ir lentų.

Darau Pats: išskirtinė lentyna, kuriai pagaminti prireikė 16 valandų (2)

Ne vienas iš mūsų interneto platybėse ieškome įkvėpimo įvairiems Darau Pats projektams. Tačiau dažnai nutinka taip, kad radę mums patikusią fotografiją, ją išsisaugome, bet pačio projekto taip ir neišbandome. Jauna Jessica ir Sinclair Breen šeima Pinterest tinklalapyje rado savo svajonių lentynos fotografiją ir užsibrėžė tikslą būtinai ją pasigaminti.

Darau pats: itin nesudėtingi kavos staliukų sumanymai (1)

Atėjus naujiems metams, ne vienas iš mūsų užsibrėžia tikslą pasiekti vienų ar kitų rezultatų. O kodėl gi vienas iš tokių tikslų negali būti baldo pagaminamas savomis rankomis? Siūlome pasisemti įkvėpimo iš šių nesudėtingų Darau Pats staliukų projektų.

28 tūkst. eurų kainuojantis namas, kurį galima pastatyti per 6 valandas (40)

Kadangi nekilnojamojo turto kainos tampa vis aukštesnės, žmonės ieško įvairių būsto alternatyvų. Italas Renato Vidal sukūrė neįtikėtiną tradicinio namo alternatyvą – sulankstomą namą, kuris kainuoja vos 28 tūkstančius eurų.

Darau pats: židinio imitacija, kuri jaukumo gali suteikti kiekvieniems namams

Židinys – namų jaukumo kūrėjas, tačiau tikru židiniu su spragsinčiomis malkomis džiaugtis gali tikrai ne kiekvieno būsto savininkas. Židinio įrengimas ir priežiūra kainuoja nemažai, o daugiabučių gyventojai, kurie nori įsirengti židinį, susiduria dar ir su teisinėmis problemomis. Tačiau tie, kuriems itin svarbi yra pati židinio estetika, gali išbandyti židinio imitacijos Darau Pats projektą.

Darau pats: neįtikėtini elektros kabelio ritės panaudojimo būdai interjere

Medinė elektros kabelio ritė daugumai gali pasirodyti tik kaip nereikalinga atlieka. Tačiau tokią ritę, dėl jos medžiagiškumo bei formos, nesudėtingai galima prikelti antram gyvenimui. Šiandien itin populiaru tokią ritę perdirbti ir pritaikyti interjere. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš šių Darau Pats projektų.