Dizaineriai pataria, kaip įrengti mažą vonios kambarį

Dažnai senesnės statybos, o kartais ir naujesniuose daugiaaukščių namų butuose vonios kambariai būna labai maži. Ne visada įmanoma atlikti remontą ir praplėsti vonios kambarį, užtai visada galima pasitelkti sumanius dizaino sprendimus ir bent vizualiai jį padidinti.

Šviesios spalvos


Bet kokia patalpa, išdažyta šviesiomis spalvomis, atrodys didesnė ir erdvesnė. Vonios kambariui tiks rusvi, rožiniai ir šviesiai žali atspalviai.


Shutterstock


Lentyna virš durų


Ideali papildoma vieta susidėti daiktams. Lentyna virš durų – puikus sprendimas, norint neperkrauti erdvės ir sumaniai išnaudoti visą patalpą. Tokioje vietoje galima laikyti rankšluosčius arba tualetinio popieriaus atsargas. Arba galite įsirengti laikymo vietų ir tiesiog virš tualeto.


Shutterstock


Papildoma saugykla – po vonia


Po vonia – daug vietos, kurią galima ir reikia naudoti. Ten galima sudėti retai naudojamus daiktus, pavyzdžiui, kibirą, kempines, buitinės chemijos buteliukus.


Lentynos virš klozeto


Ne visada lengva sukurti mažo vonios kambario su klozetu interjerą. Įdomus variantas – lentynėlės virš klozeto bakelio. Į jas galima sudėti bet kokius daiktus, ypač tokius, kurie visada turi būti po ranka. Beje, tie daiktai gali tapti ir puošmenomis – pavyzdžiui, pastatykite kelias gražias dėžutes sudėti vatos diskeliams ir pagaliukams ausims valyti.


Lentynos už veidrodžio


Būtinas kiekvieno, net ir paties mažiausio vonios kambario atributas – didelis veidrodis. Šis nepamainomas daiktas ne tik praktiškai naudojamas, bet ir vizualiai plečia erdvę.


Net ir veidrodį galima pasitelkti, norint laikyti daiktus patogiai ir taip, kad jų nesimatytų. Siaura spintelė už veidrodžio puikiai tiks sudėti veido priežiūros priemonėms.


Shutterstock


Didelis, gražiai įrėmintas veidrodis


Net jei nepatinka spintelės už veidrodžio sumanymas, galima įsigyti didžiulį, gražiai įrėmintą veidrodį ir jį pakabinti vonios kambaryje. Toks veidrodis ne tik vizualiai didins erdvę, bet ir išties stilingai atrodys (pagalvokite, kokias puikias asmenukes galima daryti turint tokį veidrodį).


Kriauklė kampe


Dar vienas mažam vonios kambariui tinkantis komponentas – kampinė kriauklė. Kriauklė kampe tinka mažoms patalpoms, atrodo gaiviai, originaliai.


Shutterstock


Sienoje įmontuotos lentynos


Šiuolaikiniai dizaineriai vis dažniau naudoja gipso kartono plokštes – jomis pridengia vamzdžius sienose. Tai – puiki galimybė įrengti pačiose sienose įmontuotas lentynas – ir patogu, ir vietos sutaupysite.


Kriauklė virš skalbimo mašinos


Vietą virš skalbimo mašinos galima skirti bet kam. Kriauklė virš skalbyklės – tik vienas iš daugelio galimų sprendimų. Šiais laikais būna įvairių, nedidelių kriauklių, užimančių nedaug vietos.


Etažerės, stelažai


Šio tipo atviras lentynas nesudėtinga įkomponuoti į vonios kambario erdvę. Patogu ir tai, kad jas bet kada galima perkelti į kitą vietą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis