Dizainas, kuris praplečia erdvę

Naujos kartos vonios kambario architektūrinė koncepcija apjungia jo funkcionalumą ir dizainą. Kai dušas įrengiamas grindų lygyje, dingsta ribos tarp jo ir likusio vonios kambario.

Bendra erdvė be barjerų nevaržo, suteikia laisvę judėti, nes nebelieka jokių slenksčių. TECE dušo vandens nuotekų surinkimo sistemos pritaikytos kurti būtent tokias erdves.


Harmoninga visuma


TECEdrainline dušo latakas leidžia atsisakyti standartinių dušo įrengimų ir suteikia naujas, plačias dizaino ir funkcionalumo galimybes. Gerai apgalvotų inžinerinių sprendimų dėka latakas su grindų plytelėmis sudaro harmoningą visumą. Jis sklandžiai įsilieja į bendrą grindų paviršiaus foną arba visiškai neišsiskirdamas, arba tapdamas interjero akcentu.


Latako grotelės su į vidų įklijuojama tokia pačia akmens masės grindų dangos plytele jį paslepia ir vietos, kur subėga vanduo beveik nematyti. Latakas su įklijuojama plytele optiškai susilieja su grindų danga ir beveik išnyksta. Vandens nubėgimai lieka tik siauri rėželiai. Vizualiai vientisas grindų paviršius praplečia erdvę, suteikia jai aukštesnę kokybę. Toks dizainas galimas tik tuomet, kai naudojamos akmens masės plytelės. Ši technologija leidžia atskleisti nepakartojamą natūralaus akmens žavesį, kuris kiekvieną vonios kambarį paverčia unikaliu.


Kai norisi akcento


Nerūdijantis plienas – autentikos ir patvarumo simbolis - visada madinga medžiaga. Latakas su blizgiomis poliruotomis ar matinio plieno grotelėmis tampa švariu ir ryškiu dušo erdvės akcentu.


Interjero detale tampa ir dušo latako grotelės iš stiklo. Pagal bendrą dizainą galima prisiderinti žalio, balto arba šiuo metu itin madingo juodo stiklo groteles.


Vonios kambarys
Vonios kambarys
Gamintojo archyvas


Naujas latakas – didelio formato plytelių dangai


Ypač didelio formato grindų plytelėms kompanija sukūrė lataką TECEdrainprofile, kuris pasižymi moderniu dizainu ir yra patogus, tiek montuoti, tiek naudotis.


Šis latakas yra pritaikomas prie grindų plytelių, bet ne atvirkščiai. Jo ilgis priderinamas prie plytelių siūlių paprasčiausiai nupjaunant dalį, jei yra per ilgas. Standartiniai latakų ilgiai ne visada sutampa su klijuojamų plytelių siūlėmis. Kad plytelių nereikėtų pjaustyti, lataką iš abiejų pusių galima patrumpinti. Jį lengva valyti, nes nėra nuimamų grotelių. Vanduo paprasčiausiai jo paviršiumi subėga į kanalizaciją. Ties viduriu yra du krepšeliai, nešvarumų gaudyklės, kurios lengvai nusiima. Latakai gaminami dviejų spalvų – poliruoto plieno, blizgantys ir šlifuoti, matiniai.


Latakas
Latakas
Gaminrojo nuotr.


Daugiau laisvės dizainui suteikia ir tai, kad latakas gali būti dedamas bet kurioje dušo vietoje: prie galinės, priekinės ar šoninės sienos arba viduryje.

 

Daugiau informacijos: www.tece.com/lt

Užsakymo nr.: PT_50229

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis