Interjero dizainerė pataria, kokią spalvą rinktis vonios kambaryje

(1)

Skoningai ir jaukiai sukurti interjerą, kuriame vyrauja juoda spalva – tai jau aukštasis pilotažas. Tuo įsitikinusi interjero dizainerė Aušra Narkeliūnienė, kviečianti nebijoti juodos visose namų erdvėse, įskaitant ir vonios kambarį.

„Juoda interjere labai gražu. Man ji asocijuojasi su prabanga, kaip klasikinė juoda suknelė. Ši spalva natūraliai sufleruoja rinktis klasikinio stiliaus formas, tačiau gali būti naudojama ir moderniuose interjeruose, ypač juodos detalės”, – pasakojo dizainerė.


Gamintojo nuotr.


Juoda spalva niekada nebuvo išėjusi iš mados, tačiau šiuo metu kyla ypač ryški jos banga. Ją įsileidžia patys drąsiausi ir kūrybiškiausi. Šių metų pradžioje, didžiausioje šiaurės šalių statybos parodoje Nordbygg Stokholme, kurioje galima rasti ir skandinaviško dizaino tendencijų, juoda drąsiai žengia ir į vonios kambarius: juodi prietaisai, juodos dušo galvutės ir subtilūs juodi berėmių stiklo konstrukcijų apvadai. Vyrauja juodi aksesuarai, pratęsiantys kitų erdvių stilistiką. Kambariuose atsiranda juodos elektros rozetės, šviesos jungikliai, karnizai.


Gamintojo nuotr.


„Nedaug juodos visada yra gerai, pasirinkęs juodas detales neprašausi. Juoda interjerui suteikia išbaigtumo efektą, kaip grafika. Ji papildo kitus interjero elementus. Tačiau kuriant interjerą, kuriame vyrauja juoda, reikia turėti labai aiškią koncepciją, viziją, apgalvoti apšvietimą, kitas smulkmenas. Reikėtų įvertinti, kad juoda mažina erdvę.


Nerekomenduočiau jos per daug įsileisti į nedidelius standartinių butų vonios kambarius, tačiau į visuomeninius interjerus, viešbučių numerių ir bendruosius vonios kambarius ji atneša tikrą prabangą, sukurdama ypatingą atmosferą, įžengus tarsi perkeldama į visiškai kitą erdvę”, – dalinosi A. Narkeliūnienė.


Gamintojo nuotr.


Net ir nedideliame vonios kambaryje tiks juodos lubos. Jos vizualiai nutolsta, kaip tamsus žvaigždėtas dangus. Gražiai atrodys ir juodos grindys. Jos tampa tarsi pagrindu šviesiam, net ir kontrastingai baltam interjerui, pasirenkant ir juodus aksesuarus – vandens nuleidimo mygtukus, dušą, vandens maišytuvą, veidrodžio rėmą ar kt. Viena juoda siena irgi gali atrodyti gražiai, vizualiai ji priartės.


Gamintojo nuotr.


Prabangūs juodi interjerai prašyte prašosi blizgių sidabro, aukso, vario aksesuarų – vandens maišytuvų, klavišų, dušo.

Juodi aksesuarai interjerui suteikia labai daug elegancijos. Ypač didelis juodos spalvos vonios kambario aksesuarų pasirinkimas vokiečių vandens inžinerinės įrangos gamintoja, kompanijos TECE asortimente. 


Daugiau informacijos: www.tece.lt

Užsakymo nr.: PT_49614

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis