Vonios kambario interjero tendencijos 2018-iesiems

Nauji metai visuomet prasideda nuo planų, o šaltas sausis ir ilgi jo vakarai – pats tinkamiausias metas planuoti. Laukdami pavasario atsinaujinti nori visi – kodėl nepradėjus nuo vonios kambario? Juk tai bene vienintelė namų vieta, kurioje didžiąją dalį laiko praleidžiame vieni. Ruošiatės vonios kambario remontui? Specialistai pataria atkreipti dėmesį į vyraujančias spalvas, formas ir... technologijas.

Įsileiskite spalvų!

Pamirškite akinamai baltą, chemijos laboratoriją primenantį vonios kambarį – spalvos jau keletą metų braunasi į šią erdvę, o 2018-aisiais žada ją užkariauti. Remiantis sanitarinių technologijų įmonės „Geberit“ apžvalga, ypatinga vieta vonios kambaryje šiemet teks tamsesnėms spalvoms, ypač juodai bei tamsiai mėlynai. Svarbu nepamiršti, kad tamsios spalvos optiškai sumažina erdvę. Todėl nedidelių vonios kambarių savininkams verčiau rinktis tamsius akcentus – mėlyną ar juodą sieną, spinteles ar dekoro detales.

Gamintojo archyvas

Apskritai, akcentai užima itin svarbią vietą 2018-ųjų vonios kambario tendencijų sąraše. Pagrindiniu erdvės akcentu gali tapti ne tik kitos spalvos siena, bet ir grindų ar sienų piešinys. Atkreipkite dėmesį į plytelių formą ir tekstūrą – šiemet spalvų ir formų pasiūla plėsis dar labiau. Šalia tradicinių stačiakampių atsiras ir šešiakampės, deimanto formos ir arabeskos stiliaus bei žuvies žvynų formos plytelės. Vonios kambario akcentas gali būti ir... tualeto vandens nuleidimo mygtukas – remiantis minėta apžvalga, 2018-aisiais gamintojai vartotojams pasiūlys įvairių spalvų ir raštų į sieną montuojamų vandens nuleidimo mygtukų, o kūrybingiausi galės plokštelės paveikslėlį pasirinkti ir patys.

Gamintojo archyvas

Išmanūs unitazai

Technologijoms užkariaujant vis daugiau mūsų gyvenimo sričių, ne išimtis ir vonios kambarys. Čia daugiausiai dėmesio tenka unitazui. Pasak ekspertų, šiemet augs tokių unitazo savybių, kaip savaime pakylantis ir nusileidžiantis unitazo dangtis, šildoma sėdynė ir automatinė nemalonių kvapų naikinimo sistema, paklausa.

Gamintojo archyvas

Tačiau populiariausia šių metų unitazo savybe taps apiplovimo funkcija. Apiplaunantys tualetai ne tik sutaupys vietos, bet ir pakels vonios kambario higienos kartelę.

Vietoje dušo – lietaus kambarys

Pamirškite dideles vonias – 2018-ieji priklauso dušams! Pagrindinė metų tendencija – dušai atviroje erdvėje, nuo vonios kambario atskirti tik nedidele stiklo pertvara. Šią tendenciją diktuoja patys vartotojai – vis daugiau jų (ypač Y ar Tūkstantmečio kartos atstovai) atsipalaidavimui renkasi būtent dušą, o ne vonią.

Gamintojo archyvas

Kaip rašoma spaudos pranešime, nors vonios kambario interjero tendencijos keičiasi kur kas lėčiau nei, tarkim, avalynės ar drabužių mada, aklai jomis sekti vis tik nevertėtų. Išsirinkite tas, kurios artimos jums ir susikurkite savo ramybės zoną. Teisingai parinktomis kokybiškomis medžiagomis ir vonios kambario technika galėsite džiaugtis ilgai – pagalvokite, ar masyvus sienos piešinys po dešimties metų jums patiks taip pat, kaip šiandien.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis