Kaip įsirengti tobulą virtuvę?

Norime to ar ne, daugeliui iš mūsų virtuvėje tenka praleisti nemažai laiko. Tam, kad visi gaminimo procesai būtų kaip įmanoma malonesni, o galbūt netgi įkvėptų naujiems kulinariniams eksperimentams, labai svarbu, jog ši patalpa būtų tinkamai įrengta. Nors kiekvienas tobulą virtuvę gali įsivaizduoti šiek tiek kitaip, tam tikri niuansai išlieka tie patys – būtent juos šį kartą ir aptarsime, pasidalindami šios patalpos įrengimo patarimais.

Paskirkite laiko patalpos išplanavimui


Nors virtuvėje norėtųsi sutalpinti kuo daugiau baldų ir naudingos įrangos, ne kiekvienas gali pasigirti didele erdve – tai reiškia, kad reikės paieškoti kompromisų. Geriausia, jei pirmiausia pagalvosite, kokius įrenginius šioje patalpoje norėtumėte sutalpinti, o po to nusibraižysite patalpos planą ir pabandysite juos visus jame sutalpinti. Tuomet ir paaiškės tikslesnės Jūsų galimybės – daug lengviau išsirinksite visą buitinę techniką ir baldus.


Turėtumėte nepamiršti palikti pakankamai vietos visiems praėjimams ir priėjimams. Taip pat naudinga žinoti trikampio taisyklę, kuri leis patogiai išdėstyti pagrindinius šios patalpos taškus. Viryklė, plautuvė ir šaldytuvas turėtų sudaryti trikampį ir būti nutolę vienas nuo kito maždaug 1,5 – 2,4 metrų atstumu. Teigiama, kad tuomet darbai virtuvėje klostosi sklandžiausiai.


Pasirūpinkite, kad netrūktų vietos daiktų sandėliavimui


Daugelis iš mūsų yra sukaupę pakankamai gausią virtuvės prietaisų ir įrankių kolekciją – jei norisi išvengti netvarkos, iš anksto svarbu pagalvoti, kur juos visus sutalpinsite. Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti spintelių pasirinkimui: kuo daugiau pavyks jų sutalpinti, tuo mažiau galėsite apkrauti stalviršius. Tikėtina, kad ant jų taip pat stovės tam tikri daiktai – šiuo atveju pravartu pagalvoti, ar užteks erdvės gaminimo procesams. Tiesa, ne kiekvienas turi galimybę labai išsiplėsti, tačiau kruopščiai planuodami, pasitelkdami lentynėles ir kitus sandėliavimo sprendimus, net ir mažesnėje virtuvėje galėsite sutalpinti visus svarbiausius atributus.


Investuokite į kokybišką buitinę techniką


Nuo buitinės technikos priklauso tai, kaip patogiai ir efektyviai galėsime gaminti patiekalus, tad iš tiesų verta paskirti laiko kokybiškiems sprendimams. Gamintojai virtuvės įrenginius dažnai aprūpina įvairiais papildomais privalumais ir naudingomis funkcijomis – turėtumėte pagalvoti apie savo gaminimo įpročius ir pagal tai priimti sprendimus. Įrangos patikimumu įsitikinsite pasidomėję prekiniais ženklais. Pavyzdžiui, AEG šaldytuvai garsėja aukšta vokiška kokybe, efektyvumu ir našumu, o kompanija Beko skatina gyventi sveikiau bei siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Daugiau gerai pažįstamų kompanijų ir gausų buitinės technikos pasirinkimą atrasite Pigu.lt el. parduotuvėje.


Skirkite pakankamai dėmesio interjero plėtojimui


Tikriausiai sutiksite, kad tobula virtuvė yra ta, kurioje galima jaukiai leisti laiką – būtent dėl to svarbu pasirūpinti malonia jos atmosfera. Kokią stilistiką ir atspalvius pasirinksite, priklauso tik nuo Jūsų asmeninio skonio, tačiau niekuomet nesuklysite kruopščiai derinami visus elementus. Dabar net ir buitinė technika gali būti labai stilinga, tad tai padaryti nebus sudėtinga. Kad gaminimas būtų smagesnis, galima pagalvoti ir apie žavingai atrodantį radijo imtuvą. Tiek jį, tiek kitą garso techniką rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/vaizdo-garso-technika.


Pagalvokite apie apšvietimą


Siekiant virtuvėje efektyviai darbuotis net ir tamsiuoju paros metu, svarbu pasirūpinti tinkamu apšvietimu. Geriausia, jei pasirinksite kelis skirtingus jo šaltinius: tuomet pagal situaciją galėsite sukurti ir jaukesnę aplinką. Ryškiau reikėtų apšviesti tas vietas, kuriose yra gaminamas maistas. Papildoma šviesa pravers ir prie plautuvės bei viryklės.


Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, lengvai turėtumėte įsirengti savo svajonių virtuvę. Svarbiausia, kad maistą gaminti joje būtų patogu – tuomet toks užsiėmimas taps ne pareiga, o įkvepiančiu malonumu.Užsakymo nr.: PT_79562

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis