Natūralus stilius, žemės spalvos ir matiniai baldai – kaip įrengti virtuvę sujungiant populiarias tendencijas?

Natūralus stilius – viena iš populiariausių interjero įrengimo krypčių. Įrengimas „grįžus prie gamtos“ turi daug privalumų – patalpos, kuriose gausu augalų, organinių medžiagų ir ramių spalvų, yra jaukios ir nepavaldžios laikui, todėl jose galima puikiai pailsėti. Svarstote, kaip panašiai įrengti virtuvę? Rinkitės stilingą naujausių tendencijų derinį – aksominius matinius baldų paviršius, žemės spalvas, daugybę medienos ir stulbinantį dekorą. Štai keli įkvepiantys patarimai!

Kokias spalvas rinktis natūraliai virtuvei?


Interjero, kurio estetika primena natūralų stilių, įrengimo pagrindas – naudoti gamtos pasaulio įkvėptas spalvas ir sienoms, ir baldų paviršiams ar dekoracijoms puošti. Spalvų paletė yra nepaprastai plati, apima neutralius žemės atspalvius, pvz., smėlinius ir rudus, taip pat įvairią žalumą, blankius mėlius, vanilės atspalvius, juodą ir pilką. Tokius ramius tonus galite visaip derinti ir gretinti su natūraliomis medžiagomis – mediena, ratanu, vytelėmis ir akmeniu, įskaitant madingą baltąjį marmurą. Mediena puikiai šiltina, o akmuo suteikia elegancijos. Abiem atvejais, kad erdvė būtų gyvesnė, galima interjere panaudoti truputį geltonos, garstyčių ar terakotos spalvų.Natūralus stilius, žemės spalvos ir matiniai baldai – kaip įrengti virtuvę sujungiant populiarias tendencijas?
Natūralus stilius, žemės spalvos ir matiniai baldai – kaip įrengti virtuvę sujungiant populiarias tendencijas?
Rehau nuotr.Matiniai paviršiai – kodėl pasiteisina natūraliame interjere?


Priešingai nei blizgūs matiniai paviršiai yra švelnesni, minimalistiniai, optiškai sušildo dizainą ir veiksmingai „ramina“ stilių – daug geriau dera su mediena, kuris yra neatskiriamas natūralaus stiliaus įkvėpto interjero elementas. Visa tai lemia, kad taip įrengtoje virtuvėje geriausia tinka matiniai baldai su aksominiais ir maloniais liesti paviršiais. Priekinės dalys turėtų būti lygios, be puošybos detalių ar masyvių rankenėlių – rinkitės švelnumą ir laikui nepavaldžius sprendinius.Natūralus stilius, žemės spalvos ir matiniai baldai – kaip įrengti virtuvę sujungiant populiarias tendencijas?
Natūralus stilius, žemės spalvos ir matiniai baldai – kaip įrengti virtuvę sujungiant populiarias tendencijas?
Rehau nuotr.Iš ko gaminami matiniai virtuvės baldai?


Kaip sukurti idealius matinius baldus? Rinkitės aukštos kokybės medžiagą. Stulbinantį rezultatą pasieksite su naujaisiais „REHAU“ paviršiais. Naujoji „RAUVISIO noble matt“ kolekcija daro įspūdį! „RAVISIO brilliant noble matt“ ir „RAUVISIO noir“ akrilas – taip pat yra ir gražių, gamtą primenančių spalvų.


Toks derinys ne tik atitinka naujausias įrengimo tendencijas, bet ir universalų būdą, kaip erdvę įrengti įvairiais stiliais – nuo natūralaus iki modernaus, būdingo miestui. Jeigu jums patinka tokia apdaila, tikriausia atkreipsite dėmesį į idealų matinio paviršiaus gylį – šiuo atveju atspindys būna minimalus net esant nedideliam kritimo kampui, o pats paviršius yra malonus liečiant dėl naudojamos „Soft Touch“ technologijos.Natūralus stilius, žemės spalvos ir matiniai baldai – kaip įrengti virtuvę sujungiant populiarias tendencijas?
Natūralus stilius, žemės spalvos ir matiniai baldai – kaip įrengti virtuvę sujungiant populiarias tendencijas?
Rehau nuotr.Kuo skiriasi „brilliant noble matt“ ir „noir“ paviršiai? Pirmąjį – akrilą – galima naudoti baldų priekinėms dalims. Tai yra paprasta ir lengvai naudojama medžiaga. Jūsų stalius be vardo parengs projektą, o gamybos sąnaudos gali būti net 60 proc. mažesnės nei lakuotų elementų. „RAUVISIO noir“ – tai HPL laminatas. Abu paviršiai yra lygūs lyg šilkas, malonūs liečiant ir, žinoma, ant jų nelieka pirštų pėdsakų. Ir svarbiausia, kolekcijos idealiai papildo viena kitą spalvomis, todėl galite patys nuspręsti, kurią medžiagą norėtumėte naudoti konkrečioje vietoje. Tai yra gražūs ir funkciniai sprendimai, kurie suteiks Jums visišką laisvę įrengiant.Užsakymo nr.: PT_71005

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis