10 pigių būdų, kaip priversti virtuvę atrodyti prabangiai

Mažos detalės gali reikšti visai nemažai. Žemiau išvardinti nedideli virtuvės atnaujinimai suteiks jai prabangos įspūdį, stipriai netuštinant piniginės.

1. Atnaujinkite baldų furnitūrą


Furnitūra gali visiškai pakeisti baldų išvaizdą, taigi, taip pat suteikti visai naują veidą jūsų virtuvei. Pakeiskite stalčių ir spintelių rankenėles ir pamatysite, kad kambarys atrodo naujai.


2. Išdažykite šviesesne spalva


Šviesesnė sienų ir spintelių spalva iškart nušvies erdvę, dėl to kambarys atrodys didesnis, taigi, ir prabangesnis. Šviesios spalvos atspindi šviesą ir paslepia daugybę trūkumų, tokių kaip senų spintelių įbrėžimai ar kiti defektai.


Išdažykite šviesesne spalva
Išdažykite šviesesne spalva
Shutterstock nuotr.


3. Pakeiskite spintelių duris


Senas nudėvėtas virtuvės baldų spintelių dureles pakeiskite naujomis arba švitriniu popieriumi nušlifuokite ir perdažykite senąsias. Patikėkite, jūsų virtuvė atrodys visiškai kitaip. Panaudokite stiklą arba kitus blizgius paviršius – tai suteiks prabangos įspūdį. Dar galima kai kur atsisakyti durelių ir palikti atviras lentynas, taip parodysite gražiausius virtuvės kampelius.


4. Pakeiskite apšvietimą


Sietynai ir kiti prabangiai atrodantys šviestuvai yra puikus pasirinkimas ne vien todėl, kad jie apšviečia virtuvę, bet ir dėl to, kad sugeba pakeisti erdvės nuotaiką. Standartinis virtuvės apšvietimas yra vienodas, todėl išdrįskite jį pakeisti ir suteikite labiausiai namuose naudojamam kambariui asmeniškumo ar netikėtų elementų.


Pakeiskite apšvietimą
Pakeiskite apšvietimą
Shutterstock nuotr.


5. Naudokite meno kūrinius


Meno kūriniai yra puikus būdas suteikti tobulumo bet kokiai patalpai, todėl tą pačią funkciją jie gali atlikti ir virtuvėje. Nebijokite ryškių ir didelių kūrinių – jie sukurs didesnės erdvės įspūdį. Meno kūriniai taip pat yra puikus variantas būstą nuomojantiems žmonėms, kurie neturi galimybės pakeisti viską, ką norėtųsi.


Dekoro elementai virtuvėje
Dekoro elementai virtuvėje
Unsplash


6. Nudažykite prietaisus nerūdijančio plieno spalva


Neturite nerūdijančio plieno virtuvinių prietaisų? Jokių problemų. Nusipirkite uždažomo nerūdijančio plieno ir šia medžiaga padenkite vis dar veikiančius, bet virtuvei grožio jau nesuteikiančius prietaisus. Būkite atidūs, nes skirtingos kompanijos gamina skirtingus tokio tipo dažus, priklausomai nuo prietaiso ir jo naudojimo.


Nudažykite prietaisus nerūdijančio plieno spalva
Nudažykite prietaisus nerūdijančio plieno spalva
Shutterstock nuotr.


7. Pagražinkite langus


Žinokite, kad galima gražinti virtuvę iki tobulybės, tačiau ji neatrodys gražiai, jeigu neskirsite pakankamai dėmesio langų grožiui.


8. Įrenkite stilingą valgomąjį


Valgomąjį kurkite vientiso, ramaus dizaino, o ant stalo padėkite gyvų augalų – tai suteiks jaukumo ir prabangos įspūdį.


Stilingas valgomasis
Stilingas valgomasis
Unsplash


9. Pakeiskite seną dubenį ar dekoratyvinius elementus


Pakeiskite seną vaisių dubenį į gražų porcelianinį indą ar subtilų padėklą – to pakaks, kad jūsų virtuvė atrodytų visiškai kitaip.


Virtuvės dekoras ir detalės
Virtuvės dekoras ir detalės
Unsplash


10. Paslėpkite visus smulkius prietaisus


Šis triukas apskritai nieko nekainuoja! Niekas erdvės neužgriozdina labiau nei netvarka ar chaosas. Nuimkite nuo labiausiai matomo stalviršio visus smulkius prietaisus, tokius kaip duonos skrudintuvą, smulkintuvus ir virtuvės kombainus. Jie pakankamai maži, kad galima būtų išsiimti iš uždaros spintelės kaskart kai jų prireikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis