Pastebimi virtuvės pokyčiai, kuriems neprireiks daug investicijų

Virtuvė yra nepaprastai svarbi namų erdvė, kurią galima būtų prilyginti namų širdžiai. Čia ne tik gaminame maistą ir juo skanaujame, bet ir leidžiame savo laisvą laiką bendraudami su šeima bei bičiuliais. Dėl tokio svarbaus šios erdvės vaidmens, norisi, kad ji būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli.

Visgi didesni virtuvės pokyčiai, tokie kaip – nauja apdaila, baldai arba buitinė technika, yra tikrai nepigūs. Parinkome 5 detales, kurios yra pakankamai pastebimos, kad padarytų teigiamą įtaką virtuvės išvaizdai, tačiau nekainuotų didelės pinigų sumos.  


Shutterstock nuotr.


Naujos spintelių ir stalčių rankenėlės. Rankenėlės – atrodytų beveik nepastebimos virtuvinės spintelės detalės, tačiau jos turi galią visiškai atnaujinti šio baldo išvaizdą. Galima rinktis iš įvairiausių jų variantų (medinių, keramikinių, odinių, metalinių ir t.t.). Renkantis rankenėles savo virtuvės baldui, reikia jas derinti prie bendro erdvės interjero stiliaus. Pavyzdžiui, sendintos metalinės arba medinės rankenėlės dera su jaukiu kaimišku interjeru, dažyto metalo – su moderniu, keramikinės – su klasikiniu ir pan.


Shutterstock nuotr.


Naujas virtuvės maišytuvas. Virtuvės maišytuvas šiandien atlieka ne tik savo funkcionalią paskirtį, bet ir yra svarbus šios erdvės dekoro elementas. Tad seno maišytuvo pakeitimas nauju virtuvėje tikrai neliks nepastebėtas. Puiku yra tai, kad šių santechnikos prietaisų šiandieninėje rinkoje galima rasti labai įvairių (pasižyminčių unikaliu dizainu bei išskirtinėmis spalvomis).


Kilimas
Kilimas
Shutterstock nuotr.


Kilimas. Nors kilimas virtuvėje kai kuriems gali pasirodyti gan keistas sprendimas, tačiau šioje erdvėje jis ne tik pagyvena interjerą savo spalva bei tekstūra, bet ir paminkština kietą grindų dangą. Kadangi šioje namų zonoje nemažai laiko yra praleidžiama stovint, malonu kai po kojomis yra šiltas ir minkštas pagrindas.


Shutterstock nuotr.


Atviros lentynos. Jeigu virtuvėje yra tuščia siena, ją puikiai gali papildyti atviros lentynos. Tokios lentynos yra patrauklios tuo, kad jose galima eksponuoti savo mėgstamiausią porcelianą, receptų knygas ar kitus mielus niekučius. Jeigu vietos virtuvėje lentynoms nėra, galima iš vienos ar kelių spintelių išimti dureles ir taip sukurti atviras lentynas.


Shutterstock nuotr.


Akcentinis šviestuvas. Šviesa bet kurioje namų erdvėje užima be galo svarbią vietą, virtuvė – ne išimtis. Šioje namų zonoje jos reikia netgi labai daug, tad papildomas akcentinis šviestuvas čia tikrai nepakliudys. Originalaus dizaino šviestuvas virtuvėje visai nesudėtingai gali tapti vienu iš svarbiausių dekoro elementų.


Paruošta pagal Dekorama.lt informaciją

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis