PRIEŠ ir PO: nauja perdažyta virtuvė – per 3 dienas

Virtuvės interjeras atnaujintas perdažius spinteles – jis turėjo derėti prie originalios pastato architektūros, reprezentuojančios geriausią dešimtmečio, kai buvo pastatytas, suomių architektūros stilių. Iš bendro namo stiliaus išsiskyrusi virtuvė buvo atnaujinta pasitelkus žalsvai pilką spalvyno TIKKURILA „Symphony“ spalvą K497. Žalsvai pilka spalva – nepavaldi laikui.

Šviesūs atspalviai suteikė ryškumo

Nauji blizgus tamsūs virtuvės baldai nederėjo prie originalaus pastato stiliaus. Žemos lubos (būdingos laikotarpiui, kai pastatas buvo pastatytas) atrodė dar žemesnės dėl tamsių spalvų, todėl jas nutarta perdažyti šviesiau. Virtuvės baldų durelėms parinkta blanki žalsvai pilka spalva – ji pasirodė esanti tokia pat ryški ir gaivi kaip ir balta.

Blizgios laminuotos durelės buvo nuimtos, nuvalytos ir nušlifuotos. Žalsvai pilka spalvyno TIKKURILA „Symphony“ spalva K497 ir valikliams atsparūs baldų dažai „Helmi 30“ suteikė joms visiškai naują išvaizdą. Virtuvė buvo atnaujinta vos per tris dienas. Tarpus tarp spintelių, prietaisų ir grindų savininkai uždengė vientisomis baldinėmis plokštėmis, kad virtuvė atrodytų erdvesnė ir užbaigta. Nauja įmontuojama indaplovė dabar slepiasi už dailių spintelės durelių. Didelės baltos virtuvės plytelės buvo gerai išsilaikiusios ir derėjo prie pageidaujamo stiliaus.

PRIEŠ:

PO:

SPINTELIŲ DAŽYMO INSTRUKCIJA

1. VALYKITE

Nuvalykite paviršių valikliu TIKKURILA „Maalipesu“, kad pašalintumėte visus riebalus ir nešvarumus.

2. GRUNTUOKITE

Jei reikia, visus plyšius ir duobutes užglaistykite tinkamu glaistu. Švelniai pašlifuokite ir padenkite vienu sukibimą gerinančio grunto TIKKURILA „Otex Akva“ sluoksniu.

3. DAŽYKITE

Dažykite vienu arba dviem baldų dažų TIKKURILA „Helmi 30“ sluoksniais. Naudokite purkštuvą arba volelį, kad dažų danga būtų vienoda.

Naudoti pusiau matiniai baldų dažai TIKKURILA „Helmi 30“.

Daugiau informacijos: www.tikkurila.lt

Užsakymo nr.: PT_77673123

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis