10 pirmųjų vaiko įrankių, kuriais jis turėtų išmokti naudotis

Vaikai yra labai gabūs ir jų naujų patirčių troškimas tampa kasdieniu iššūkiu. Supažindinimas su „pasidaryk pats“ pasauliu yra natūralus būdas patenkinti jų smalsumą, išugdyti jų įgūdžius, kurie pravers gyvenime, ir turiningai praleisti laiką su vaikais. Šie 10 įrankių turėtų būti kiekvienoje meistrauti norinčio vaiko "įrankių dėžėje".

1. Ruletė

Ruletė turėtų būti pirmuoju vaiko įrankiu. Ji tinka bet kurio amžiaus vaikams ir ji moko tikslumo svarbos. Tai puiki vaikų iki 3-4 metų mokymosi priemonė supažindinant juos su skaičiais. Ruletė gali būti naudojama matematikos pamokose įvairaus amžiaus vaikams. Teikite pirmenybę trumpesnėms ruletėms, jos yra lengvesnės ir paprasčiau ištraukiamos.

2. Atsuktuvai

Padėkite sugedusį elektrinį įrenginį ir atsuktuvų rinkinį prieš savo vaiką ir stebėkite jų darbą. Jie mėgausis viską išardydami ir mėgindami vėl viską surinkti. Pamokos esmė ne pataisyti įrenginį, bet išmokti tai, kaip visos detalės yra sudėtos.

3. Replės

Replės išmoko vienos rankos vikrumo ir gali būti naudojamos skaldyti riešutams, suveržti varžtams ar ištraukti vinis iš lentų.

4. Siaurapjūklis

Kol jūsų vaikai dar negali naudoti elektrinio siaurapjūklio, parodykite jiems įprastą pjūklelį, kuris yra puikus pirmasis pjovimo įrankis. Jis nedaug sveria, todėl yra lengvas, tačiau pilnai gali būti naudojamas įvairiam pjaustymui. Ašmenys lengvai pakeičiami ir šis įrankis gali likti vaiko įrankių dėžėje iki pat pilnametystės ir dar ilgiau.

5. Reguliuojamas veržliaraktis

Nepirkite viso veržliarakčių rinkinio kol jūsų vaikas dar nėra pakankamai suaugęs to įvertinti. Kai jis arba ji dar tik pradeda ką nors taisyti, duokite vaikui reguliuojamą veržliaraktį ir išmokykite, kaip jį naudojant suimti ir atpalaiduoti varžtą.

6. Plaktukas

Nedidelio svorio plaktukas – tinkamiausias plaktukas pradžiai, vis dėlto šiuo plaktuku vinį tikrai galima įkalti. Kai vaikas išauga, laikykite plaktuką savo įrankių dėžėje subtilesniems projektams.

7. Magnetinis gulsčiukas

Kartu su rulete, paprastas magnetinis gulsčiukas – puikus įrankis, mokantis vaiką kokybiško (tiesaus) statymo svarbos. Kai tik vaikas supras, kaip naudoti gulsčiuką, jis lakstys po namus matuodamas viską iš eilės. Tikėkimės, kad jūsų lentynos yra tiesios!

8. Žibintuvėlis

LED žibintuvėlis – tai įrankis, kuris naudojamas ne tik dirbant naktį, bet taip pat jis yra smagus įrankis vaikams. Paprašykite vaiko pašviesti žibintuvėliu, kol jūs baigiate projektą – tai puiki pramoga jam. Vaikas jaučia, kad dalyvauja procese, o jūs galite pasinaudoti papildomu šviesos šaltiniu.

9. Lipni juosta

Lipnios juostos naudą vertina bet kokio amžiaus žmonės - nėra geresnės laikinos pritvirtinimo priemonės nei lipni juosta. Tik būkite atsargūs, leisdami vaikams žaisti su ja. Lipni juosta gali būti brangi ir vaikai gali ją visą išnaudoti. Vaikai, būdami vaikais, taip pat gali prisiklijuoti ją ant odos, kas gali sukelti bėrimus ir ją atplėšti gali būti sudėtinga ir skausminga.

10. Sulankstomas peiliukas

Kišeninis peilis gali būti patikimu jau paaugusio jūsų vaiko įrankiu kasdieniam naudojimui. Klasikinis sulankstomas peilis turi aibę paskirčių dirbant namuose, taip pat atliekant „pasidaryk pats“ projektus ar stovyklaujant, žvejojant. Išmokinkite, kaip prižiūrėti ašmenis bei būtinai paaiškinkite ir parodykite jam, kaip šį įrankį naudoti saugiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis