Spalvos interjere, kurios 2019 m. pritrauks sėkmę

2019 metai pagal kinų horoskopą yra Kiaulės metai. Šis gyvūnas simbolizuoja ramybę, džiaugsmą bei begalinę sėkmę. Tam, kad artėjančiais metais pavyktų prisijaukinti tokią sėkmę nešančią kiaulaitę, savo namuose galite išbandyti šių metų fengšui spalvas.

Atsižvelgiant į kinų kalendorių, Kiaulė pritraukia visokeriopą laimę ir gerovę. Ji yra be galo naudinga ir vaisinga, kai tik ją prisijaukini. Vienas iš būdų, kaip tai padaryti, – apsupti save sėkmę traukiančiomis fengšui spalvomis. 2019 metais šios spalvos bus susijusios su ugnies ir metalo elementais.


Shutterstock


Kadangi savaime Kiaulės ženklas yra susijęs su vandens ir medžio elementais, tai šio tipo energijos artėjančiais metais tikrai ne trūks. O štai ugnies bei metalo energijos 2019 metais gali ir pritrūkti, todėl į namų erdvę rekomenduojama įsileisti būtent tas spalvas, kurios simbolizuoja pastaruosius elementus.


Sėkmę 2019 metais pritraukiantys ugnies atspalviai


Pasak 2019 metų kinų horoskopo, sėkmę nešančios spalvos, kurios gali turėti pozityvų poveikį jūsų ir jūsų namų gerovei, yra susijusius su naudinga ugnies elemento energija. Todėl artėjančiais metais interjere verta išbandyti raudoną, oranžinę arba rožinę spalvą.


Ugnis ir su ja susijusios spalvos Kinijoje yra laikomos gera nešančiais dalykais. Pagal kinų tradicijas raudona spalva simbolizuoja laimę.


Shutterstock


Laimę 2019 metais pagaunantys metalo atspalviai


Kitas fengšui elementas, kurio energija patariama užpildyti namus, kad būtų prijaukinta sėkmę nešanti kiaulaitė, yra metalas.


Shutterstock


Jis yra sietinas su balta spalva bei auksine spalva. Balta spalva, laikantis fengšui filosofijos, yra susijusi su nauja pradžia ir skaidrumu.


Shutterstock


Aukso spalva simbolizuoja galią. Ji stimuliuoja žmogaus sveikatą bei protą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis