Kviečiame išbandyti naują sodininko kalendorių!

Nuo šiol portale ManoNamai.lt galėsite naudotis patogiu Sodininko kalendoriumi, kuris padės planuoti darbus sode bei darže ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams.

Čia ne tik sužinosite, kokius darbus reikia atlikti pasirinktu laikotarpiu, tačiau rasite ir vertingų profesionalų patarimų, kaip tai daryti, kad sulauktumėte gausaus derliaus.

Sodininkokalendorius.lt sudarytas taip, kad juo būtų patogu naudotis bet kur – net esant sode, kadangi yra pritaikytas išmaniesiems telefonams. Sodininko kalendorių galite rasti ir mobiliojoje ManoNamai.lt programėlėje, kurią parsisiųsti galite iš čia: iPhone telefonams, "Darau pats".

Kiekvieną mėnesį 13 000 egz. tiražu leidžiamas žurnalas „Mano namai“, kurio vidutinė auditorija –daugiau nei 46 000, – skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą ir taupumą.

Žurnalo ir portalo skaitytojai susitinka ir Facebook paskyroje – kviečiame prisijungti ir Jus!

Dėkojame, kad skaitote ManoNamai.lt, o ištikimiems žurnalo skaitytojams siūlome dovanų: prenumeruokite žurnalą metams (12 mėn.) ir gaukite papildomą 3 mėnesių trukmės „Mano namų“ prenumeratos kuponą, kurį galėsite padovanoti savo draugams, kolegoms ir bičiuliams! Daugiau skaitykite čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis