Fengšui taisyklės sodui, kurios padės padidinti derlių ir privilioti pinigų

Svarbiausia nepamiršti pagrindinės taisyklės, kuri galioja tiek sode, tiek gyvenime - ką pasėsi, tą ir pjausi. Dėl to sodinti reikia tik esant geros nuotaikos, kruopčiai, atidžiai ir su didžiule meile.

-Sodą įrenkite taip, kad einant taku už kiekvieno žingsnio kažkas sukeltų malonias emocijas.

-Vingiuoti takeliai suteiks Jūsų sodui naudingos energijos ir privilios ramybę.

-Kai derinsite medžiagas ir spalvas, bandykite atrasti pusiausvyrą tarp in ir jang, šviesos ir tamsos, švelnumo ir griežtumo. Svarbu, kad sode būtų įvairiausių zonų - skirtų darbui, poilsiui, aktyviai veiklai ir, žinoma, praverstų nedidelė erdvė meditacijai.

-Derinkite ramias ir kuo natūralesnes spalvas.

-Užaugintu derliumi dalinkitės su kitais - tik tuomet nuolat užauginsite daržovių, gėlių su pertekliumi.

-Turintiems plokščią sklypą patariama supilti bent mažas kalveles, tokiu būdų sklype nebus per daug in energijos. O tam, kad būtų pakankamai jang energijos sodinkite medžius, krūmus, gyvatvores, darykite pertvaras.

-Sodo šiaurinė pusė siejama su vandeniu, joje ypač tinkama statyti fontanus, formuoti tvenkinius. Tinkamai įrengus šią zoną priviliosite pinigus, karjeros pokyčius, asmenybės augimą, sustiprinsite intuiciją. Šioje zonoje nepatariama naudoti akmenų, molio, plytų, koklių, marmuro. Šios medžiagos tinkamos šiaurės rytų zonoje.

-Pietryčių zona yra atsakinga už turtus, tad joje sodinkite vertingus augalus.

-Vakarinėje sodo dalyje negalima kurti laužaviečių, statyti šašlykin.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis