Į žemę užkaskite kiaušinį – rezultatai jus nustebins

Kiekvienas sodininkas sprendžia savarankiškai dėl augalų tręšimo priemonių. Galima išsirinkti tinkamą variantą iš daugybės galimų, o vienas iš tokių – kiaušiniai. Galbūt tai jums pasirodys keista, bet tręšti augalus rekomenduojama kiaušiniais, o ne kiaušinių lukštais.

Šį triuką naudoja patyrę sodininkai, turintys nemažai žinių apie augalus. Užkasę žalią kiaušinį į dirvą ją tinkamai patręšite, nes pūdamas kiaušinis išskiria augalams itin naudingas medžiagas.

Šios medžiagos stimuliuoja greitą sėklų ir sodinukų augimą. Mažiems sodinukams labiausiai tinka nedidelis indas, iš kurio vėliau jau sutvirtėjusius augalus galėsite perkelti į dirvą atviroje erdvėje.

Kaip tręšti dirvą?

Jums prireiks:
vazono ar dėžės augalams;
supuvusio kiaušinio;
žemių;
augalų sodinukų arba sėklų.

Shutterstock nuotr.

Pasirinkite sodinimui tinkamą vietą. Tai gali būti šešėlis, dalinis šešėlis ar saulėta vieta – rinkitės pagal konkretaus augalo poreikius. Išdėliokite sodinukams skirtus indus, į kiekvieną iš jų dėkite po vieną kiaušinį, ant jo berkite žemių tiek, kad kiaušinio nebematytumėte.

Po penkių dienų jau galima drąsiai į vazonus dėti sėklas ar sodinti augalus. Tiesa, kvapas ne pats maloniausias, bet įspūdingas derlius šiuos mažus nemalonumus neabejotinai nustelbia.

Sodininkai tikina, kad augalams tręšti kuo puikiausiai taip pat tiks bananų ir kiaušinių derinys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis