8 patarimai, kaip efektingai atnaujinti namus prieš šventes

Dizaino gerbėjai, dėmesio: oficialiai atėjo pavasaris. Tuo metu, kai lauke niūrią pilkumą keičia saulė ir žaluma, šiokio tokio atnaujinimo prašosi ir interjeras. Jūsų erdvei sužydėti padės šio sezono tendencijos.

Pateikiame šio sezono namų dekoravimo tendencijas, kurios suteiks jūsų namams tos pačios giedros, kuri viešpatauja lauke.

BoConcept nuotr.

Žalvaris

Žinokite, kad yra ne vien sidabras ir auksas (taip pat venkite šiek tiek 2016 metais per daug dėmesio sulaukusio vario) – tegul jūsų erdvės akcentu taps madingasis žalvaris. Susidomėjimas žalvariu neįtikėtinai išaugo, o panaudojimo prasme jis tiesiog universalus: stalui efektingumo suteiks žalvario vaza, lubas papuoš žalvarinis šviestuvas, taip pat galite išbandyti žalvarinius stalo įrankius. Žinoma, galite palikti ir vieną, kitą vario aksesuarą – retas atspalvis gali suteikti tokį subtilios prabangos jausmą.

Marmuro akcentai

Jeigu jūsų dizainui neabejinga širdis visada linko prie marmuro, tačiau sąskaita banke leidžia apie tai tik pasvajoti, išbandykite marmurą imituojančius sienų tapetus. Jeigu auksinis marmuras visuose namuose atrodo kiek per brangi užgaida, marmuriniais tapetais išklijuota siena gali tapti stilingu netikėtu akcentu. Bet visgi verta pasitelkti ir kelis interjero aksesuarus – ir kaina nesugadins nuotaikos, ir draugai pagirs už originalumą.

BoConcept nuotr.

BoConcept nuotr.

Akrilas

Didėjantis susidomėjimas akrilu visiškai aiškus – ši medžiaga pritinka visose namų zonose, pradedant šiuolaikinius stalus ir baigiant prašmatnius rėmus. Jeigu dirbate su maža erdve, pasvarstykite apie akrilo baldus – tai gali būti strateginis pasirinkimas.

Medį imituojančios keraminės plytelės

Ieškote alternatyvos tradicinėms plytelėms? Išbandykite medžio imitaciją ant bet kokio paviršiaus ir bet kuris interjero dizaineris pagirs jus už paprastą, bet prašmatnų stilių. Jas galima išvysti visur, pradedant virtuvės salomis ir baigiant židiniais.

BoConcept nuotr.

Laipiojantys augalai

Augalas šiame sąraše niekam neturėti kelti nuostabos, turint omenyje tai, kad „Pantone“ metų spalva – žaluma. Todėl jūsų namus išties atgaivins vijokliniai augalai, kurių (labai patogu) praktiškai neįmanoma numarinti. Neabejokite, po šaltų žiemos mėnesių jie jūsų aplinkai suteiks atgaivos.

BoConcept nuotr.

Vietoj juodos – tamsiai mėlyna

Beveik visiems patinka skandinaviškas dizainas, tačiau šį pavasarį dizaineriai nusisuka nuo juodos ir šiugždančiai baltos spalvų schemos, ir atranda kitas skandinavų mėgstamas spalvas – nebevengiama tamsiai mėlynų atspalvių. Padovanokite savo erdvei šį nuotaiką keliantį elementą, pavyzdžiui, kad ir itin blizgios pagrindinės sienos forma.

BoConcept nuotr.

Maloni atmosfera – „hygge“

Bet nepaisant visų aksesuarų, baldų, spalvų parinkimo namuose svarbiausia – atmosfera. Šiuo metu galime vis dažniau išgirsti „hygge“ terminą, kuris danams yra artimas jau ne vieną šimtmetį. Skandinavišką „hygge“ filosofiją galima pajusti beveik kiekvieno dano namuose. Ji atspindi tai, kad namuose jaukumą susikurti gali kiekvienas. Jeigu norite patys išbandyti „dekoruokite jaukiai, gyvenkite paprastai“ mantrą, papuoškite savo namus mirgančiomis žvakėmis (danai – daugiausiai žvakių pasaulyje sunaudojanti tauta), užklokite sofas užtiesalais, o ant kavos staliuko padėkite kelias savo mėgstamas knygas. Daugiau gudrybių, kaip sukurti tokią atmosferą atrasite ČIA.

BoConcept nuotr.

Daiktų panaudojimas antrą kartą

Rodos, nusiperkate žvakidę, kuri ir taip papuošia interjerą. Visgi galite daugelį aksesuarų panaudoti antrą kartą. Tai gali tapti ir Jūsų Velykų ar Kalėdų dekoracijomis. Kaip matote nuotraukoje, tereikia pasitelkti fantaziją.

BoConcept nuotr.

Daugiau informacijos: www.boconcept.com/lt-lt/

Užsakymo nr.: PT_74336110

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis