Kaziukas ir pirmieji sėkmingi radiniai

Kaziukas Vilniuje ką tik prasidėjo, trumpam iššokome pasižvalgyti ir grįžome su „laimikiu“ (o kaip kitaip!). Pažiūrėkite, ką pavyko nusipirkti ir kuo pasigrožėti.


Iš tadžikiško (todėl itin atsparaus) molio pagamintas indas kepimui ant atviros ugnies greičiausiai bus dažnai naudojamas, bet pirmiausia į akis krito jo ryški spalva – gal kad lauke rimtai šalta, raudona pasirodė šildančiai maloni. Patiko ir graži indo forma – tokio daikto nereikės slėpti spintelėje, nes paliktas ant viryklės atrodys tobulai. Todėl nesiderėję sumokėjome 12 eurų.

MANO NAMAI

Bent iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad šįmet Kaziukas išsiskiria keraminių dirbinių gausa. Apsidžiaugėme – pasirodo ir mūsų meistrai neatsilieka nuo iš proto dėl rankų darbo keramikos besikraustančio ir Vabi Sabi estetika besigrožinčio pasaulio... Tokią mintį patvirtino ir Kristinos Zazerskienės keramika – ji išmarginta unikaliais raštais, nes išdegtas molis pagal senovinę, bet jau pamirštą technologiją iš karto panardinamas į... raugą.

MANO NAMAI

Originalią medinių pjaustymo lentelių formą baldų meistras nusižiūrėjo iš medinių stogų puošybos motyvų. (Gaila, pamiršome paklausti jo vardo, nes gaminiai tikrai smagūs, norėtųsi pamatyti ir jo baldus...). Tiesą sakant, tokią lentelę pjaustymui bus gaila naudoti, ji labai tiks serviravimui.

MANO NAMAI

Kaip ir kasmet, stabtelėjome prie „Keramikos manufaktūros“ grožybių. Šįmet – nauja kolekcija: paukšteliai „parskrido“, kad greičiau prišauktų pavasarį.

MANO NAMAI

Jei prakalbome apie šiltąjį sezoną, negalėjome neapžiūrėti „kaimiškų“ kilimukų. Patiko tai, kad jų spalvas ir raštus lengva derinti – šįmet sodybą atnaujinsime patiesę ne vieną, o kelis, bus originaliau. Deja, pirkti ekspromtu nesiryžome: teks paskaičiuoti, koks dydis tinkamiausiais ir grįžti rytoj.

MANO NAMAI

Kaziuke turi būti visko! Ir dėl ko seilę varvinti, ir iš ko pasijuokti. Net „aukso“ (jo spalva ir šįmet juk madinga!) plytų. Kas sakė, kad tai negali būti pirmasis indėlis į naujo būsto statybą? (Nors verčiau patartume įsigyti leidinį „Mano namai“ – ir pigiau, ir įkvėpimo daugiau.)

Dėmesio! Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir kovo mėnesio pabaigoje išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis