Įkvepianti kalėdinio dekoro idėja: kitokie kankorėžiai

Iki švenčių dar liko laiko, tad per artėjantį savaitgalį galima pasinerti į kūrybiškas improvizacijas ir iš kankorėžių pasidaryti unikalių eglutės žaisliukų (tai daug smagiau nei grumdytis parduotuvėse jų ieškant).

Kankorėžius išdžiovinkite, mažu šepetėliu gerai nuvalykite iš abiejų pusių ir nudažykite baltais dažais – tada kitos spalvos labiau išryškės, neprasimuš rudas atspalvis.


Asmeninis archyvas


Tamsiai žalios eglutės fone gražiai išryškėja rožinė spalva – akriliniais dažais nudažykite kankorėžių vidų, o išorę – šviesesniais auksaspalviais ar sidabraspalviais perlamutriniais, kad kankorėžiams suteiktumėte daugiau šventinio spindesio. Atrodytų, kam dažyti vidų, tačiau ant aukštesnės eglutės pakabinus tokius žaisliukus įspūdingas abiejų spalvų kontrastas puikiai matyti.Skulptūriškos formos kankorėžius puoškite jų vertais kaspinėliais (plona, net ir blizgi virvelė atrodytų per plona).


Asmeninis archyvas


Derinkite sunkesnio – pavyzdžiui, aksominio ir lengvo permatomo – audinio juosteles. Jas suriškite kaspinėliu ir labai tvirtai susiūkite, nes prie kankorėžio klijuojama tik apatinė juostelė. Naudokite patikimus „Moment“ klijus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis