Pasidaryk pats: advento kalendorius

Gatvėse ir prekybos centruose vis labiau pakvimpa Kalėdomis. Jos vis arčiau ir arčiau. Lapkričio 30 dieną prasideda Adventas, o gruodžio pirmąją prasideda skaičiavimas - didysis Šv. Kalėdų laukimas. Advento kalendorius pirmas žingsnis pasikviesti Kalėdas ir į savo namus. Jei dar tik sniegučio būtų, tai gera nuotaika nė vieno nepralenktų.

Šiais metais mano Advento kalendorius primena imbierinius meduolius. Kodėl nekepiau tikrų meduolių? Todėl, kad imbieriniai meduoliai gali subyrėti, nulūžti. Kita priežastis - kepti nusiteikiau imbierinį namelį, o su kalendoriumi nusiteikiau patinginiauti. Su valgomais meduoliais tikrai daugiau darbo nei su paprasta kartonine dėže (kuri, beje, ir primena sausainėlių spalvą). Manau, čia idėja visoms kitoms nelinkusioms tingėti.


Asmeninio albumo nuotr.


Reikės:

Kartono dėžės arba kanceliarinio kartono (rudos spalvos)

Žirklių arba kanceliarinio pjaustymo peiliuko

Pieštuko

Balto A4 lapo

Korektoriaus

Skylamušio

Juostelių pakabinimui

Pagaliuko ir žaliuojančių šakelių


Asmeninio albumo nuotr.


Pirmiausia ant balto popieriaus lapo nusipieškite norimas sausainėlių formas. Jei nemokate piešti, formas "pagūglinkit". Lapą uždėkite ant kompiuterio ekrano ir apveskite pieštuku.


Visus paruoštus šablonus perkelkite ant kartono. Iškirpkite. Tuomet su korektoriumi dekoruokite jums patinkančiais raštais. Lyg spaustumėte sausainių glajų.


Asmeninio albumo nuotr.


Pabaigus dekoruoti reikia taip pat ir sunumeruoti - išspauskite skylutes.


Asmeninio albumo nuotr.


Per jas perverkite nevienodo dydžio juosteles, kurias užriškite ant pagaliuko.


Asmeninio albumo nuotr.


Sausainiai lengvi, tad vietoj pagaliuko tinka putplasčio ar net to pačio kartono juostelės. Idealumo nereikia, nes visus surišimus (jei tik norite) vėliau paslėpsite po žaliomis šakelėmis.


Asmeninio albumo nuotr.


Asmeninio albumo nuotr.


Šį kalendorių darykite kartu su vaikais. Jiems tikrai patiks dekoruoti.


Visiems linkime malonaus laukimo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis