Originalūs būdai, kaip panaudoti be poros likusią kojinę

Net du trečdaliai lietuvių namuose turi vienišų, be poros likusių kojinių. Šis stebuklas ar prakeiksmas, nesvarbu, kas kaip pavadins, dažniausiai įvyksta po skalbimo. Tad jei pas Jus, kaip ir pas daugelį, spintoje yra tuntas vienišų kojinių, siūlome 10 originalių būdų, kaip jas panaudoti.

1. Panaudokite vietoje maišelių batams. Jei pavienės kojinės pakankamai plačios, į jas galite įdėti batus. Tokie avalinės „maišeliai“ pravers kelionėje – taip supakuotus batus galėsite dėti tiesiai į lagaminą, nerizikuodami ištepti likusio jo turinio.

2. Naudokite valymui ar poliravimui. Medvilninės kojinės puikiai tinka įvairų paviršių valymui. Užsidėjus ant rankų, kaip pirštines, jos ypač palengvina žaliuzių ar ventiliacijos angų bei kitų sunkiai prieinamų vietų valymą.

3. Pagaminkite žaislą šuniui. Į kojinę įdėkite teniso kamuoliuką ir viršuje jo užriškite mazgą. Tai turbūt pats pigiausias ir lengviausiai padaromas žaislas keturkojui. O šis bus laimingas.

4. Pasiūkite šildantį kilimėlį. Tiesiog prikimškite švarią, be poros likusią kojinę ryžių kruopomis ir užsiūkite. Pašildykite tokią kojine mikrobangų krosnelėje apie minutę ir pridėkite prie skaudančių kūno vietų. Geriausia tai, kad ryžiais pripildyta kojinė prisitaiko prie kojos, kaklo, peties formos.

5. Registruokite kojinę pažinčių portale. Taip, yra ir tokia galimybė. Pasirodo, Lietuvoje veikia vienišų kojinių portalas „SingleSocks“. Čia žmonės kelia be poros likusių kojinių nuotraukas ir ieško joms tinkamos poros.

6. Pasidarykite kvapuką. Paprasčiausiai pripildykite nenaudojama švarią kojinę specialiu aromatiniu mišiniu, kurį galite rasti parduotuvėse. Pakabinkite kvepiančią kojinę ant spintos skersinio arba įdėkite į stalčių. Jei į kojinę pridėsite levandų, apsaugosite drabužius nuo kandžių.

7. Pasisiūkite streso kamuoliuką. Jums reikės plastilino, folijos ir, žinoma, kojinės. Apvyniokite plastilino kamuoliuką folija, įdėkite į kojinę ir atvirą jos galą suriškite.

8. Aprenkite augintinį. „Youtube“ kanale apstu vaizdo įrašų, kaip didesnę kojinę labai paprastai galite paversti megztiniu savo mažam šuniukui. Paprastai tam reikia tik žirklių, adatos su siūlu bei šiek tiek ūpo.

9. Naudokite jas, perstumdant baldus. Kojines panaudoti galite, jei ketinate perstumdyti baldus arba Jūsų laukia kraustymasis. Tam, kad stumdomi baldai nesubraižytų grindų dangos kojinėmis „apmaukite“ jų kojas. Jomis taip pat galima supakuoti stiklines, vazas, puodelius ir taip apsaugoti nuo dūžių pervežant.

10. Laikykite žaidimų detales. Vienišą kojinę taip pat galite panaudoti vietoje maišiuko laikyti įvairioms stalo žaidimų detalėms – kortelėms, kauliukams, figūrėlėms, kurios įprastai labai lengvai pasimeta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis