Elegantiški rudens prisilietimai interjere

Papuoškite savo namus rudeniui naudodamiesi teorija „naudoju, ką turiu“! Peržvelkite savo spintas ir komodas – ten rasite įvairių dalykėlių, tinkamų rudeniškai nuotaikai sukurti.

Suraskite ąsočius laukinėms gėlėms ir dekoratyvinėms žolėms, ištraukite šiltus apklotus ir užmeskite juos ant sofos (atminkite, labai tiks vilnonės ir dygsniuotos antklodės!), užtieskite stalus audeklu

Pasivaikščiokite gamtoje ir prisirinkite įvairiausių gėrybių, kurias galėsite panaudoti puošdami namus. Gilės, pušų kankorėžiai, žievės, net akmenys gali būti išdėstyti dubenyse po visus namus. Išdžiovinkite rudens lapus ir pabarstykite jų ant stalų.

Ištraukite žvakes! Jei laikote žvakes žiemai, ruduo – pats tinkamiausias laikas joms pasirodyti. Sugrupuokite keletą nebrangių žvakių ir suriškite rafija.

Suteikite namams kvapų. Virinkite obuolių žieveles ir cinamono lazdeles ant viryklės arba nusipirkite kelis buteliukus aromatinio aliejaus. Jie nėra labai brangūs, o užtenka ilgam, kadangi kaskart reikia tik kelių lašelių.

Švęskite rudens derliaus metą. Sudėkite obuolius ir granatus į dubenis, papuoškite namus moliūgais (net jei dar nepriartėjo Helovynas).

Ir svarbiausia – suraskite laiko švęsti šį nuostabų metų laiką ir mėgaukitės komfortu, kurį savo šeimai galite sukurti namuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis