Kūrybiškas sprendimas: prisiminimų kolekcija

Pagundai pajūryje rinkti kriaukles, akmenėlius, vandens nugludintus medžio gabalėlius neįmanoma atsispirti. Bet ką su tuo gėriu veikti parsivežus namo?..

Su jūra susiję daiktai kelia daugybę teigiamų ir nekasdienių emocijų: kam žadina tolimų kelionių prisiminimus, kam primena saulėtą ir tingią paplūdimio nuotaiką. Mieliausi yra pačių surinkti akmenėliai, kriauklės. Paprasčiausias būdas panaudoti pagal paskirtį, taigi, namams puošti, dekoruoti jais vazeles, dėžutes, stiklainius, skardines, nuotraukų rėmelius – tiesiog priklijuoti karštais klijais. Arba patys iš modelino nulipdykite originalios formos indą ar padėkliuką – ši medžiaga tobulai tinka įvairiausioms fantazijoms įgyvendinti, ir kriaukles sudėliokite kaip mozaikos elementus. Tinka jos ir rankų darbo gelinėms žvakėms – juk jas galima puošti įvairiais smulkiais dekoratyviais daikčiukais, kurie nebijo karštos ugnies. O jei augalus mėgstate labiau nei rankdarbius, didesnėse kriauklėse galite pasodinti sukulentų – jiems nereikia nei daug žemės, nei drėgmės, tad laistymas nekels didelių problemų.

Subtilus niuansas
Įspūdžiui sustiprinti pasitelkite aromadizainą ir pagaminkite kvapnią žvakę naudodami jūros dvelksmą primenančius eterinius aliejus. Juk kvapai sužadina prisiminimus ir kelia teigiamas emocijas dar stipriau nei vaizdai. Tik įsitikinkite, kad eterinis aliejus tinka gelinėms žvakėms ir sumaišykite jį su geliu santykiu 1:3.

Shutterstock

Žvakėms skirto gelio su dagčiu galima įsigyti rankdarbių parduotuvėse. Jį tereikia pašildyti vandens vonelėje ir supilti į dekoratyvų indą. Jie norite, kad dekoro elementai nusėstų į dugną, iš karto juos ten suberkite. Jie gali būti ir aukščiau, jei sudėsite į indą, kai gelis pradės stingti. Tada įdėkite ir dagtį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis