Advento vainikai iš kankorėžių

Metas namams įpūsti kalėdinės dvasios ir sukurti ką nors jaukaus ir šilto. Pavyzdžiui, Advento vainiką, ant kurio galėtumėte kas vakarą deginti žvakutes. Šį kartą siūlome pasigaminti vainiką iš medžiagų, kurios nieko nekainuoja - kankorėžių ir kitų gamtos dovanų.

Vainikui pirmiausia turime pasigaminti pagrindą. Jį galime daryti iš šieno, šakelių ar laikraščių, kuriuos paskui apsuksime samanomis.Prie pagrindo iš šiaudų galima tiesiog prikabinti kankorėžius ir sudėlioti norimus akcentus.Kankorėžių popuri.

Kankorėžių, pritvirtintų prie plokščio pagrindo, kokteilis. Šis vainikas tinkamas kabinti ant durų.Paprastas, nereikalaujantis daug darbo, bet puikiai nuteikiantis - kankorėžiai sudėlioti tiesiog lėkštėje ir kompozicija dekoruota ryškiai raudonais žaisliukais.Kompozicija su milžiniškais kankorėžiais tiks didesnei erdvei.Visiškai chaotiškai dekoruotas vainikas.Paprastutė dekoracija. Auksiniai akcentai suteikia šventiškumo, belieka įdėti žvakes.


Šokoladu kvepiantis Advento vainikas. Jeigu rasite tokio kvapo žvakių, namuose išties bus galima mėgautis saldžiu aromatu.Šalia namų - tik eglynas? Ne bėda - visai nuotaikingą vainiką galima sukurti ir iš eglių kankorėžių, kurį pagyvins raudonos dirbtinės uogos.Pagardinkite kankorėžius cinamonu...Gyvumo šiam vainikui suteikia tarsi apsnigtos pušies šakelės ir raudonos uogos.Draugiją kankorėžiams palaiko džiovintos gėlės.Paprastas, bet ne prastas sprendimas - kompozicija sukurta ant pinto padėkliuko. Akcentas - ryškiai geltonos žvakės.Viskas, kas iš miško, puikiai dera kartu. Tad nebijokite Advento vainikui panaudoti kaštonų bei samanų.
Šventiškumo šiam vainikui suteikia plonytis auksinis floristinis siūlas, tarsi voratinklis apraizgęs visą kompoziciją.Vainiko pagrindas apklijuotas medžio žievės gabaliukais ir dekoruotas kankorėžiais. Tikras girinis.Idėja pakabinamam vainikui - pagrindą padarykite iš kieto kartono, aptraukite jį grubia drobe ir klijuokite miško gėrybes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis