Būdai, kaip buityje panaudoti be poros likusią kojinę

Egzistuoja tendencija – kaskart skalbiant ir džiovinant skalbinius, kažkur paslaptingai ir nepaaiškinamai dingsta bent viena kojinė. Neišmeskite tų vargšių, be poros likusių kojinių – jos gali praversti buityje. Apartmenttherapy.com siūlo 6 būdus, kaip namuose pritaikyti vienišą kojinę.

1. Nuvalyti kambarinių augalų lapu

Užsimaukite ant rankų drėgnas kojines ir švelniai nuvalykite apdulkėjusius augalo lapus. Kai baigsite, įmeskite dulkinas kojines į skalbyklę.

2. Nuvalyti žaliuzes

Ant drėgnos kojinės užpurkškite acto arba kitos mėgstamos valymo priemonės ir kruopščiai nuvalykite kiekvieną žaliuzės centimetrą. Kai baigsite, įmeskite dulkiną kojinę į skalbyklę.

3. Pasigaminti kvepiantį maišelį

Kojinės iš esmės yra nerealizuoti kvepiantys maišeliai. Švarią (!) vienišą kojinę prikimškite mėgstamų džiovintų aromatinių augalų, pavyzdžiui, levandų. Tokį kvapųjį maišelį galima laikyti patalynės dėžėje, spintos stalčiuje ar kitose vietose pagal norus ir pageidavimus.

4. Nuvalyti voratinklius

Užmaukite kojinę ant šepečio koto ar ilgesnės lazdos – tokiu „įtaisu“ lengvai nuvalysite visus voratinklius kampuose, kurių paprastai nepasiekiate.

5. Vietoj specialios grindų šepečio šluostės

Nešvaistykite pinigų naujiems grindų šepečiams ar jų šluostėms – ant seno šepečio pagrindo užmaukite sausą ar drėgną kojinę. Ji puikiausiai atstos brangią šluostę. 

6. Nuvalyti grindjuostes

Tvarkydami namus, dauguma mūsų pamiršta nuvalyti grindjuostes. Jas nuvalysite greitai ir lengvai, ant rankos užsimovę kojinę. Iškart pastebėsite, kaip namai suspindo švara.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis