Neįprastos idėjos, kaip panaudoti plastmasinius butelius

Galbūt esate susimąstę, kaip galima būtų panaudoti plastmasinius butelius? Pasirodo, pasaulyje apie tai yra susimastę nemažai žmonių. Ne tik susimąstę, bet ir sugalvoję pačių netikėčiausių ir įdomiausių jų pritaikymo būdų – pagaminę ir praktiškų, ir tiesiog gražių daiktų.

*Tai, kad plastmasiniuose buteliuose galima auginti augalus, ko gero esame girdėję visi, o kai kas iš mūsų galbūt yra ir išbandę. Tačiau net ir pačias populiariausias idėjas kartais galima interpretuoti ir pritaikyti savaip. Pavyzdžiui, galima sukurti žalią sieną, pakabinus butelius su pasodintais augalais šonu keliomis eilėmis. Bus gražu, originalu ir praktiška!

*Šviestuvas! Jį pasigaminti galite iš atskirtų plastmasinių butelių dugnų. Iš jų sukurtas neįprasto dizaino šviestuvas, gali ypač tikti virtuvės zonai.

*Taip pat galima rasti pritaikymą ir spalvotiems butelių kamšteliams, kaip šiuo atveju, kai iš jų ant sienos sukurtas meno kūrinys. Kamštelis prie kamštelio, o žiūrint į rezultatą, nekyla nė mažiausio įtarimo, kad tai paprasčiausių plastmasinių butelių dalys.

*Jei turite daug papuošalų, anksčiau ar vėliau tenka įsigyti jiems pritaikytą stovą. O juk galima jį pasigaminti iš plastmasinių butelių! Atrodys originaliai, be to, jame bus patogu laikyti ir rinktis net ir smulkiausius papuošalus.

*Pasidarykite stogą! Jis gali būti įrengtas virš automobilių stovėjimo aikštelės iš kūrybiškai sujungtų butelių, nors iš tolo visiškai jų neprimena. Toks projektas reikalauja nemažai laiko – butelius reikia sukabinti, kiekvieną jų nudažyti, tačiau originalus rezultatas tikrai vertas laiko ir pastangų.

*Iš butelių dugno galima pasigaminti ir dekoratyvinę užuolaidą – atrodys, kad tai gėlytės ar drugeliai, vargu ar kas supras, kokia tikroji užuolaidų kilmė.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis