Įkvėpimas Velykoms: daugybė idėjų kiaušinių marginimui ir namų puošybai

Velykos – tai atgimimo nuojautų kupina šventė. Jei orai už lango vis dar nedžiugina, į namus galima įnešti nuotaikingesnių emocijų marginant kiaušinius ir šventiškai dabinant namus.

1. Kiaušinių dažymas be chemijos

Jeigu rūpinatės sveikata, tai greičiausiai nenaudojate dažymui cheminių dažų, nes juk paskui reikės tuos kiaušinius valgyti, tad dažote natūraliomis priemonėmis, kurių pasirinkimas yra tikrai nemažas. Vienas iš populiariausių – tai svogūnų lukštai.

Ir tai tikrai puikūs dažai – nieko nekainuoja, su jais nesudėtinga dažyti, o ir rezultatas visada garantuotas. Bet šį kartą darėme bandymus su kitomis augalinės kilmės priemonėmis. Bandymo tikslas buvo kiek įmanoma sveikiau, paprasčiau ir negaištant tam specialaus laiko, nudažyti velykinius kiaušinius.

Kokias priemones pasitelkėme ir kas pavyko, sužinosite ČIA

2. Kiaušinių marginimas vašku ar skutinėjimas

Tai – sudėtingas procesas. Kaip numarginti ir išskutinėti kiaušinius, savo patirtimi dalinasi panevėžietė Elena Staugaitienė.

Išsamų straipsnį rasite ČIA

3. Kitokie – rankų darbo „margučiai

Šis variantas idealiai tiks tiems, kurie nemėgsta tradicinių margučių. Pasirodo, spalvingų „kiaušinių“ galite prasimanyti ir kitais būdais.

Apie tai daugiau skaitykite ČIA

4. Lengvai ir greitai įgyvendinama stalo dekoro idėja

Dekoratorė Lina Ruokienė paruošė idėją, kuriai pakaks keliasdešimt minučių, o velykinis stalas akimirksniu taps gyvesnis.

Plačiau apie šią dekoro idėją skaitykite ČIA

5. Keturios Velykų vainiko idėjos

Vainikas – klasikinis šventinis simbolis: jis apvalus, tad primena saulę, o uždaras ratas asocijuojasi su amžinybe. Miela, kai jis pasitinka visas namus aplankančias šventes! Tad paruošėme Jums keturias originalias idėjas.

Jas rasite ČIA

Dėmesio! Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir kovo mėnesio pabaigoje išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis