Atnaujinkite senus baldus spalvingais audiniais

Pamirškite audinių parduotuves – kai kurie senoviniai baldai yra tiesiog pernelyg nuobodūs, kad juos būtų galima atnaujinti tradiciniais metodais. Senus baldus galima prikelti naujam gyvenimui naudojant skiautinių metodą.

„Leftovers“ dizaineriai senus ir neretai pernelyg įmantrius baldus, kurie sunkiai pritaptų šiuolaikiniuose namuose, atnaujina taip, kad jie atrodytų kūrybingai, šiuolaikiškai ir tuo pat metu taptų keistai nesenstantys. Jei nežinote, kaip atnaujinti savo turimus baldus, čia galite pasisemti įkvėpimo.

Nors atrodo, kad čia bandoma suderinti viską, chaose visgi egzistuoja tvarka – kiekvienas naujas medžiagos gabalėlis prie kito priderinamas kruopščiai atsižvelgiant į spalvas ir raštus.


dornob.com nuotr.

Seni aksominiai užvalkalai, viniliniai lopai, oda ir dar daugiau – viskas tinka atnaujinant raižytas medines kėdes ir sofas. Galbūt pastarosios ir žavi savo senoviškumu, tačiau be tokių drastiškų įsikišimų jie būtų pasmerkti taip ir likti pigiais, nebepataisomais baldais.


dornob.com nuotr.


dornob.com nuotr.

Kiekviena šių serijų turi vyraujančią spalvinę gamą – vėsaus purpuro ir raminančios mėlynos, ryškiai raudonos, keistos rausvos ir žemės spalvų. Jokių abejonių – kuriant šiuos unikalius naujus baldus, derinant įvairius stilius ir spalvas ir menininkams buvo tikrai smagu.


dornob.com nuotr.


dornob.com nuotr.


dornob.com nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis