Medžiaginė daiktų talpykla sandėliuke

Ne menas čia, bet idėja, manau, visai nieko. Pavyzdžiui, jei jūsų namuose yra atskira drabužinė, erdvus sandėliukas ar koks nors rūsys.

Aš turiu tik mažytį sandėliuką, kuriame jau niekas nebetelpa. Ypač dažnai jame paslaptingai dingsta batų šepečiai, tepalai ir kitos batų priežiūrai skirtos priemonės. Taigi sugalvojau pasisiūti tokį maišiuką – net nežinau, kaip TAI pavadinti.

Reikėjo: medžiagos, siūlų ir trijų medinių lentelių.Iš melsvo velveto iškirpau didelį stačiakampį ir du mažesnius (kišenėms).

Dvi lenteles įkišau į didžiojo stačiakampio viršuje ir apačioje padarytas movas, o trečiąją – į movą, esančią viduryje (ji reikalinga tam, kad nuo svorio maišiukas neprarastų formos). Ant viršaus prisiuvau kišenes. Kraštuose jas siūkite įstrižai – taip, kad kišenė būtų šiek tiek atsikišusi, kitaip į ją nieko neįdėsite.

Kad būtų aiškiau: tamsiai mėlyna – pagrindas, šviesiai mėlyna pažymėtos vietos, kur yra lentelių movos, o kišenės – oranžinės. Dešinėje pusėje (apatinė kišenė) parodyta, kaip siūti kišenę, kad ji būtų atsikišusi.

Maišiuką prikaliau prie durų, be abejo, - iš vidaus. Ir štai taip viskas atrodo. Gal ir negražu, užtat patogu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis