Veiksmingas būdas, kaip nuplauti riebalus nuo orkaitės durelių

Rudenį atšalus orams vis dažniau įjungiame orkaitę – keptu maistu ir pyragais kvepiantys namai jaukesni ir šiltesni. Tik po to kyla klausimas, kaip nušveisti stiklines dureles, ant kurių priskrenta riebalų, o šių taip lengvai vandeniu nenuplausi. Šiai problemai spręsti reikia veiksmingesnių priemonių, kad po to galėtume matyti gaminamą maistą.

Žinoma, galima naudoti specialias, virtuvei skirtas riebaluotų paviršių valymo priemones, bet jei jų po ranka neturite, o norite švaros tuojau pat, teks ieškoti kitų metodų, kaip nublizginti stiklą. Vienas iš jų yra sodos ir vandens mišinys. Ši priemonė veiksmingai padeda nušveisti įvairias dėmes, taip pat ir riebalus nuo stiklo.

Sodą nedideliame indelyje reikia sumaišyti su vandeniu, gerai išmaišyti, kad ji ištirptų ir gautumėte pastos konsistenciją, tada gauta pasta ištepti stiklą, kurį prieš tai reikia pavalyti drėgna šluoste. Sodos masę ant nešvaraus paviršiaus palikite 10-15 min., po to viską atsargiai nuvalykite švaria drėgna šluoste.

Kad stiklas po tokios valymo procedūros spindėtų, sudrėkinkite švarią, sausą šluostę actu ir patrinkite nuvalytą stiklą. Po penkiolikos minučių dar kartą patrinkite stiklą sausa šluoste – jis spindės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis