Dalykai, kurių niekada neturėtumėte išmesti

Pavasarį dauguma mūsų iš pagrindų tvarkosi namus ir atsikrato nereikalingų daiktų. Atrinkdami daiktus, kurių nenaudojame ir pasilikdami tik būtiniausius, susitelkiame į tai, kas mums gyvenime svarbiausia, tad išvalome ne tik namus, bet ir savo sąmonę. Tačiau labai svarbu nepersistengti – nereikia karštligiškai atsikratyti visko. Tad ko gi išmesti vis dėlto nereikėtų?

Pastaruoju metu populiarėja minimalistinis gyvenimo būdas, kurio galima siekti įsigyjant tik aukštos kokybės būtinus daiktus ir atsikratant visų kitų.

Tad po generalinio namų tvarkymo liks tik tie daiktai, kurie jums ilgai tarnaus ir kurių niekada nereikės išmesti. Panašiai kaip įsigiję aukštos kokybės batus ir žieminį paltą, galite daugiau niekada nebesukti sau galvos dėl jų, taip ir buityje. Išvardysime daiktus, kurių niekada nereikėtų išmesti.

Peilis

Nekokybiškas virtuvinis peilis greit atšimpa, tad gaminimas tampa sunkus ir nemalonus procesas. O geras peilis, retkarčiais gerai pagalandamas gali tarnauti visą gyvenimą. Pasak Anthony Bourdaino, gyvenime žmogui bet kokiu atveju tereikia vieno peilio. Tad išmeskite visus nekokybiškus peilius ir įsigykite vieną gerą.

Lėto virimo puodas

Praktiškai visi lėto virimo puodai veikia panašiu principu. Jūs sudedate visus reikalingus produktus, ir puodas labai lėtai gamina patiekalą. Jūs nustatote laikmatį, kuris reguliuoja temperatūrą, arba jį išjungiate, priklausomai nuo to, ką gaminate. Kadangi šie puodai labai paprasti, jie tarnauja labai labai ilgai. Daug ilgiau nei bet kokie kiti virtuvės prietaisai. O jei gamindami išklosite puodo vidų kepimo popieriumi, galėsite niekada nebesijaudinti dėl to, kad metalas susibraižys.

Ketaus keptuvė

Ketaus keptuvės gali tarnauti dešimtmečius – su sąlyga, kad jų nesubraižysite. Geriausios iš jų per ilgus naudojimo metus sugeria visus prieskonius, tad gaminamam patiekalui suteikia daugiau skonio. Kadangi šių keptuvių populiarumas auga, kaina mažėja.

Trintuvas

Dar vienas virtuvės prietaisas, kuris tarnauja amžinai, yra trintuvas. Vieni jų veikia geriau nei kiti dėl įvairių priežasčių – kai kurie atlieka daug funkcijų, pavyzdžiui, virtuviniai kombainai. Bet kokiu atveju, kokybiškas trintuvas gali tarnauti kelis dešimtmečius.


O kuo Jūs dar papildytumėte šį sąrašą? Pasidalinkite komentaruose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis