Pavargote nuo netvarkos? Sutvarkę šią namų vietą džiaugsitės neįtikėtinu rezultatu

Jei gyvenate nedideliame būste, labai tikėtina, kad tenka nemažai iššūkių: kartais ima atrodyti, kad visi atviri paviršiai apkrauti. Vis tik svarbu atkreipti dėmesį, kad vos viena apkrauta namų vieta gali sukurti netvarkos įspūdį visuose namuose.

Savaime suprantama, didžiausias blogis – nešvarių indų ir skalbinių krūvos. Vis tik, namuose yra vienas objektas, kurio švara ir tvarkingumu atsakingai rūpindamiesi galėsite išsaugoti balansą visuose namuose. Šis reikšmingas daiktas – tai kavos stalelis.

Jei jūsų virtuvė ir svetainė – tai viena bendra erdvė, labai tikėtina, kad kavos stalelis atlieka dar ir pietų stalo funkciją. Kadangi stalas paprastai atsiduria patalpos viduryje, tais atvejais, kai jis būna apkrautas, visas butas atrodo paskendęs netvarkoje. Kas gi nutinka, jei susitvarkote šią namų vietą? Saulė nušvinta ir išnyksta didžiulė našta nuo pečių.

Dar viena džiugi žinia: nepaisant to, kad švarus ir neapkrautas kavos stalelis iš esmės keičia jūsų būsto vaizdą, sutvarkyti jam prireiks vos kelių minučių. Tereikia griebti popierinį rankšluostį, purškiamą valymo priemonę ir skirti šiai užduočiai 5 minutes. Patikėkite, namai jums tikrai padėkos.

Pirmas žingsnis: pašalinkite indus

Jei jūs naudojate kavos stalelį kaip pietų stalą, įsiminkite vieną esminę taisyklę: vos tik pavalgę būtinai nusineškite indus ir visus kitus su valgymu susijusius daiktus. Kartais pakanka vos kelių ne vietoje paliktų daiktų ir namuose įsivyrauja chaosas. Taigi jei vis tik ant jūsų kavos stalelio yra indų, skubos tvarka juos pašalinkite.

Antras žingsnis: planas

Be jokios abejonės, puikiai žinote, kaip turi atrodyti tvarkingas kavos stalelis, taigi sugrąžinti jam deramą išvaizdą jums tikrai nebus sudėtinga. Laikykitės plano, kaip jūsų stalelis turi atrodyti ir kokie dekoro elementai ant jo turi atsidurti. Taigi nuo stalelio pašalinę visus indus ir nešvarumus tiksliai žinosite, kas ant jo paviršiaus turi likti, ir kur yra šiems objektams tinkama vieta.

Trečias žingsnis: paviršiaus valymas

Stalelis labai greitai pasidengia nešvarumų sluoksniu? Vos per minutę kruopščiai nuvalysite visus nešvarumus nuo stalo paviršiaus popieriniu rankšluosčiu ir purškiama valymo priemone arba valymui skirtomis pašluostėmis. Tada sudėkite ant kavos stalelio visus objektus, kurie ant jo turi likti. Ką gi daryti su visais kitais daiktais, kuriems ant šio stalelio ne vieta? Skaitykite toliau ir sužinosite.

Ketvirtas žingsnis: sudėkite daiktus į vietas

Pašalinote nuo stalelio indus, jį nuvalėte, tada ant švaraus stalo paviršiaus išdėliojote dailius padėkliukus ir žurnalus (ir visus kitus objektus, kuriuos nusprendėte laikyti ant kavos stalelio). Taigi atsirado nemaža krūva daiktų, kurių ant šio stalo būti neturėtų. Ką su jais daryti? Rasti jiems tinkamą vietą. Iš karto griebkite visus daiktus ir dėliokite į vietas arba kiekvieną kartą išeidami iš kambario išneškite po kelis. Rinkitės jums priimtinesnį variantą. Itin aktualus šis klausimas yra tais atvejais, kai kavos stalelio apačioje numatyta vieta daiktams susidėti. Nors pagunda paskubomis sukišti krūvą menkniekių į stalo apačią iš tikrųjų labai didelė, vis tik svarbu jai nepasiduoti ir nunešti daiktus į jiems tinkamesnes vietas, kad vėliau netektų prie šio klausimo sprendimo grįžti ir vėl.

Nepriklausomai nuo to, ar gyvenate vieni, ar su kitais asmenimis, įpraskite laikytis štai tokios taisyklės: nakčiai ant kavos stalelio neturi likti jokių ten būti neturinčių objektų, t.y. indai keliauja į plautuvę, laiškai išrūšiuojami, raktai ir visi kiti panašūs daiktai atsiduria tinkamesnėse vietose. Taigi einate ramiai miegoti, o nubudę mėgaujatės puikiu neapkrauto kavos stalelio vaizdu. Svarbiausia, kad visos kitos namų vietos, jei stalelis sutvarkytas, taip pat ima atrodyti kur kas tvarkingesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis