Darau pats: projektai iš senų kėdžių

Neskubėkite atsikratyti senomis ir nebeišvaizdžiomis kėdėmis. Pasitelkus šiek tiek kūrybingumo ir papildomų medžiagų jas galima prikelti naujam gyvenimui. Siūlome susipažinti su keliais originaliais Darau Pats projektais, kuriems buvo panaudotos senos kėdės.

Kėdės audinio pakeitimas. Kad sena kėdė atrodytų kaip nauja, kartais užtenka jos nusidėvėjusį audinį pakeisti nauju. Toks iš pirmo žvilgsnio nedidelis pokytis yra akivaizdus baldo pagerinimas.

PRIEŠ IR PO: KĖDĖS ATNAUJINIMAS

Kėdės dažymas. Seną medinę kėdę yra visai paprasta perdažyti ir taip suteikti jai pasirinktą charakterį.

Baldų dažymo patarimai tiems, kurie niekada to nedarė

Kėdės dekoravimas. Kėdę galite atnaujinti ir dekoruodami. Pavyzdžiui, galima nudažyti tik kai kurias kėdės dalis, kad jos taptų akcentinėmis. Taip pat minkštumo kėdei galima suteikti dekoratyvios pagalvėlės pagalba.

DeeIY: Chair rejuvenation! #upcycled #diy #chairdiy #chair #cushion #paintingwood #esp #binprimer #nochalkpaint #rejuvenation #makeover #furniture #galway

A post shared by Deirdre Walsh (@deeds372) on Aug 12, 2015 at 1:18am PDT

Staliukas. Senos kėdės kojelės puikiai galia pasitarnauti kaip nedidelio kavos staliuko ar naktinio staliuko dalis.

Kačių namelis iš kėdžių. Kėdes galima panaudoti ir visai netikėtai. Pavyzdžiui, iš keleto kėdžių galima pagamint namelį savo augintiniui.

You can do great things with two old chairs, some carpet and sisal rope! Great place for two cat to share a place but not feel cramped #diycattree #chairdiy #catdiy #lucifurvalentine #mykaelblossom #blackcat #blackcatsofinstagram #cutecat

A post shared by Luci (@lucifur_valentine) on May 20, 2018 at 10:43am PDT

Originalūs senų kėdžių panaudojimo būdai. Interneto platybėse galima rasti daugybę senų kėdžių panaudojimo būdų. Štai keli iš jų:

Reusing old chairs ,😜#beautiful 👌easy to do ✔️on a budget 💞__________________________________________________________________________________________#diyhome #homedecor #nature #decorando #decorandoacasa #style #reutilizar #facavcmesmo #likeforlike #folowforfolow #folowme #decoracao #instagood #cabinet #instadaily#vscocam #livingroom #livingroomdecor #chair #livingroomideas #bedroomdecor #bedroom#quartocasal#mirror #dresser #partydecor #woodworking #chairdiy

A post shared by Diy Ideas On A Budget (@diy_ideas_on_a_budget) on Sep 11, 2017 at 2:13pm PDT

Parašyk Redakcijai