Pasitelkite šį būdą ir namuose neliks dulkių!

Šio bespalvio, perregimo, sirupo konsistencijos skysčio rasite pirkti kiekvienoje vaistinėje ir naudojamas jis labai plačiai – medicinoje, kosmetologijoje, kulinarijoje, žemės ūkyje, karinėje pramonėje...

Kaip rašo portalas Semicwetik.ru, tai – glicerinas. Ar žinojote, kad glicerinas gali tapti puikiu pagalbininku namuose? Šiame straipsnyje pateiksime patarimų, kaip naudoti gliceriną buityje. Turbūt nemanėte, kad tai įmanoma, bet taip, įmanoma, ir nesudėtinga.

– Su glicerinu galima išimti dėmes iš drabužių. Pavyzdžiui, norint išimti uogų dėmes reikia 1 valandai pamerkti drabužį į gliceriną, o paskui paskalauti kiek pasūdytame vandenyje. Arbatos ir kavos dėmes panaikinsite, jei ant dėmių užtepsite druskos ir glicerino mišinio. Kai dėmės pasidarys bespalvės, drabužius išskalbkite.

– Glicerinas – nepamainoma priemonė nuo dulkių. Pakanka patrinti glicerinu lakuotą paviršių ir veidrodžius, ir ant jų daugiau nebematysite dulkių pėdsakų. Kad lentynos ir grindys iš laminato blizgėtų, tvarkantis į vandenį į pilkite truputį glicerino.

– Glicerinas naudingas ne tik tvarkant namus. Tai nepamainoma priemonė namų kosmetologijoje. Jei plaunant galvą, kas kartą į šampūną įlašinsite pora lašų glicerino, plaukai suspindės nauja spalva. Glicerinas apgaubia plaukus, juos drėkina. Jo galima įlašinti ir į kaukes plaukams.

– Be to, jei rankų oda nuolat sausa, pleiskanoja, ir čia padės glicerinas. Galima įlašinti glicerino į rankų kremą, darytis voneles ar tiesiog patepti sausas vietas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis