Sprendimas, dėl kurio vėl galėsite kokybiškai išsimiegoti

Kiekvienas čiužinių pardavėjas ar gamintojas teigia, kad jo čiužiniai patys geriausi, ypatingi, ortopediniai ir t. t. Nagrinėdami ir lygindami atskirų gamintojų produkciją, galime rasti esminių skirtumų. Tarkime, skiriasi čiužinių tankis, viskoelastinės medžiagos storis čiužinyje, garantijos terminas, priežiūra. Tai lemia ir čiužinių kokybę. Tad kuo ypatingi „Tempur“ viskoelastiniai čiužiniai?

Daugiau kaip prieš keturiasdešimt metų (1970 m.) viskoelastinės medžiagos formulę sukūrė JAV aeronautikos ir kosminės erdvės tyrimo centro (NASA) mokslininkai.

Gamintojo archyvas

Šiandien „Tempur“ yra vienintelis čiužinių ir pagalvių prekės ženklas, kuris turi JAV kosmoso fondo licenciją ir gali naudoti sertifikuotos technologijos patvirtinimo ženklą.

Gamintojo archyvas

Paprastas klausimas: kaip tai jaučia vartotojas? Mes turime tik vieną atsakymą – ateikite į „Tempur“ salonus ir išbandykite, palyginkite su kitų gamintojų produktais ir iškart suprasite skirtumus.

Pagal Švedijos Lilhageno (Lillhagen) ligoninės klinikinių ir fiziologinių tyrimų institute atliktus tyrimus nustatyta, kad „Tempur“ čiužinys sumažina vartymąsi lovoje iki 80 proc. Taip yra todėl, kad medžiaga švelniai prisitaiko prie Jūsų kūno kontūrų, suteikia tobulą balansą tarp visiško komforto ir tvirčiausios atramos kūnui, jaučiamas nesvarumo pojūtis.

Gamintojo archyvas

Garantija – tai „Tempur“ gaminių pridėtinė vertė. Prekės ženklo „Tempur“ žinomumas ir kokybė užtikrina net 10 metų 100 % garantiją čiužiniams bei 3 metų garantiją pagalvėms ir atramoms.
Paprasta prižiūrėti. „Tempur“ čiužinių nereikia vartyti ar apsukinėti. „Tempur“ medžiaga hipoalerginė, jos sudėtyje nėra jokių žinomų alergenų. O čiužinių užvalkalai impregnuoti antimikrobiniu skysčiu – jis slopina mikroorganizmų dauginimąsi. Visi užvalkalai sertifikuoti ir atitinka „Oeko-Tex 100“ standartus.

Gamintojo archyvas

TEMPUR siūlo keturias skirtingas čiužinių kolekcijas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamą pojūtį.

IŠBANDYKITE „TEMPUR®“ ČIUŽINĮ NEMOKAMAI! Siūlome Jums 10 dienų miegoti ant TEMPUR® čiužinio, kad įsitikintumėte jo komfortu ir kokybe. Nepraleiskite progos išmėginti ir įsigyti unikalių miego gaminių TEMPUR® salonuose.

Daugiau informacijos: www.tempur.lt

Užsakymo nr.: PT_76296247

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis